2726
عنوان

خانوم خوشگلایی که حس میکنن زندگی و رابطشون رو به سردی رفته بیان اینجا🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 220551 بازدید | 5688 پست
سلام دوستان میشه کمکم کنید.من الان تو دوران عقدم وام ازدواجمون رو گرفتیم میخوایم خونه بخریم به همسرم ...

سلام دوست عزیز

به نظر من اگه بتونی همسرتو راضی کنی از طلاهات بفروشی و حتی یه واحد کوچیک خونه بخرید جلو میفتید تو زندگی...

💙کنکوری1400✌🤓
مریناز جون خواهرشوهر نزدیک شما زندگی میکنه ؟  یا ازشون دوری؟

ببخشید عزیزم دیر جواب دادم. منظورم خواهرِ همسر سابقم هست که نزدیک بودیم . حتی بعد از طلاق باز هم با همدیگه در ارتباط بودیم تا اینکه من دوباره ازدواج کردم و فکر کردم درست نیست با خانواده ی همسر سابقم در ارتباط باشم و ارتباطمون قطع کردم. با این حال هنوز وقتی خواهر شوهر سابقم با پسرم تلفنی صحبت میکنه حال منو میپرسه و سلام میرسونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام و درود به عزیزانم😘❤ امروز روز بزرگی برای من بود و موفقیتی که به دست اوردم😊 چندروز پیش به هم ...

خواهش میکنم عزیزدلم😘😘😘😘

خیلی خوشحالم که در مسیر درست و بسوی خوشبختی در حرکتی❤❤❤❤

2728

🌷🌷🌷🌷

روز همگی به خیر و شادی از خوندن پستاتون لذت بردم و کلی انرژی گرفتم . این مدت کرونا دیگه خودم خمیر پیتزا درست می کنم . عالی میشه : یک قاشق و نیم غذاخوری شکر با یک قاشق و نیم غذاخوری مایه خمیر رو قاطی می کنم .بعد یک لیوان شیر رو میذارم یه کم گرم بشه .اگه داغ بشه مایتون از بین میره اگه هم سرد باشه عمل نمی کنه . بعد شیر رو با اونا مخلوط می کنم درش میذارم نهایت تا یک ربع تا عمل بیاد .بعدش با یه تخم مرغ و نصف لیوان روغن و نوک قاشق چایخوری نمک هم میزنم بعد آرد و کمکم اضافه می کنم در حدی که به دست نچسبه ولی خیلی هم سفت نشه .برای من حدود نصف بسته از آرد سفید افخم میشه . بعد در ظرف میذارم تا عمل بیاد جاش باید گرم باشه برای همین یه تکنیک زدم😉 مواد تو قابلامه درست می کنم قبلش گاز روشن می کنم تا میله ها و چدن داغ بشه خمیر که آماده شد گاز خاموش می کنم در قابلامه رو میذارم میذارمش رو گاز چون زیرش گرمه حسابی پف می کنه حدود ۲ ساعت باید بمونه . بعد سینی فر گاز و چرب می کنم و یه کم آرد کفش می پاشم خمیر رو با وردنه توش پهن می کنم کل سینی فر میشه پیتزا . یه کم استراحت میدم دوباره ور میاد بعد مواد پیتزا رو میذارم روش .۲۰ دقیقه پایین فر چند دقیقه هم شعله بالا کافیه. درست کنید نوش جونتون

سختی های زندگی بی حکمت نیست و پشت مشکلات و سختی های زندگی حکمتی الهی نهفته است که شاید بر ما پوشیده باشد
خواهش میکنم عزیزدلم😘😘😘😘 خیلی خوشحالم که در مسیر درست و بسوی خوشبختی در حرکتی❤❤❤❤

ممنونم ازت مریناز نازنینم😘😍

حقیقتا راهنمایی های شما به من خیلی خیلی کمک کرد😘😘😘

خدایا شکرت بابت تمام نعماتت...❤❤❤❤
سلام دوستان میشه کمکم کنید.من الان تو دوران عقدم وام ازدواجمون رو گرفتیم میخوایم خونه بخریم به همسرم ...

عزیزم من جاتون بودم حتما طلا را میفروختم اصلل عقیذه ندارم به حرف مردم و دست خالی من خودم اصلا سرویس نخریدم به جاش خونه گرفتیم از همون اول زندگی 

خونه خیلی خیلی مهمتر از این چیزهاست . خونه هم من شنیدم مبگن قراره بره بالا تا نرفتید سر زندگی خرجتون کمتره بعدشم پس انداز خیلی سخت تر میشه 

❌❌❌مرسی عزیزم که جواب دادی بچها همیشه راهنمایی کردن اما اینبار هرچی پرسیدم جواب ندادن منم گذاشتم پای ...

سلام عزییزم

باید کم کم روی طرز فکر شوهرت کار کنی

مردا اصولا دهن بینن

مخصوصا نسبت به پدر و مادرشون

اول از همه باید براش جا بندازی اون دیگه مسیول زندگی شماست

یا اگر بچه دارید الگوی بچشه

بعد شروع کنید به این که  آدم بااااید برای خودش زندگی کنه کاری کنه که دلش بهش راضی و حرف دیگران اهمیت نداره

بگید مشورت خوبه هااا ولی تصمیم نهایی رو خود آدم باید بگیره برای این که جبهه نگیره و روش اثر بزاره ام

اینا رو برای خودتون مثال بزنید

مثلاا میرید بیرون بگید مامانم یا دوستم گفت این لباس قشنگه ها ولی خودم از این خوشم اومد

من میخوام استفاده کنم خودم باید راضی باشم وگرنه  کلیییی بعدا پشیمون میشم

یا این که وسیله میخرید برای خونه کلیییی ذوق کن و بگوووو عاشقشم چقدررررر دوسش دارم چون سلیقه ی خودمه

از این جور حرفا

براش جا بنداز  طول میکشه ولی اثر داره صد در صد

این جور مواقع ام اصلاااا به روی خودت نیار فهمیدی تصمیم مادرشه

بگو   اگر تو اینجور خوشحال تری من راضی ام مهم اینه خودمون راضی باشیم

ولی من اون طوری ام خیلللیی دوست داشتم(نظر خودتو بگو)

دیگه ام ادامه نده بزار فکر کنه روش

👏👏👏👏👏👏👏هنررررررررمنننننند لایک واقعا منم تا حالا خامه کشی نکردم میترسم بلد نباشم خودت خامه ...

ممنون عزیزم🤗🤗🤗

دوتاش میشه ولی قنادی به صرفه تره من دوتا قاشقم پودر خامه ریختم

از من قنادی بود

قلق داره دوتا فیلم ببینی دستت میاد 

عزیزم من جاتون بودم حتما طلا را میفروختم اصلل عقیذه ندارم به حرف مردم و دست خالی من خودم اصلا سرویس ...

بخدا انقد گفتم خسته شدم خود همسرم تعریف میکنه چندسال پیش میخواست ماشین بگیره خانوادش نذاشتن گفتن حیاط محل پارک ماشین داداشته اگه توهم ماشین بگیری الان کجا میخواهی بذاری نمیدونم چرا انقدر حرف اونا روش تاثیر داره...منم چندان علاقه خاصی به چهارتا النگو ندارم خونه برام مهمتره

2706