2737
2734
عنوان

بچه ها اومدم سونو واس تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 7177 بازدید | 323 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا نکشتت

من خودم دوتادخمل دارم🤗

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2728
من شانس ندارمـ دومی هم دختره😾

مگه دخترچشه توام.ناشکری نکن.مونست میشه سومی پسرمیشه نگران نباش

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2738
مگه دخترچشه توام.ناشکری نکن.مونست میشه سومی پسرمیشه نگران نباش

🙀🙀 کلا دوتا میخوام 😹😹

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
من احتمال میدم استاتر بچشون دختر هستش دخترا عشقن خودم ی دونشو دارم الانم باردارم .فقط برا بستن ده ...

خخخخ انشالله پسرمیشه

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
اوف هنوزم که نرفتی توبچه هالایکم کنید اسی چقدرعجله داری بدونی جنسیت چیه  من که اصلاعجله ندارم ...

دختره 😹😹😹

🙀🙀 کلا دوتا میخوام 😹😹

منم سردومی عین توحساس بودم ک پسربشهولی سونوگفت دختره.اگه حساس بشی خدامیزنه ذوقت

البته ازخداسلامتیشومیخام

من شانس ندارمـ دومی هم دختره😾

من سر بچه اولم راستشو بخوای ناراحت شدم گفت دختره ولی اینقدر این جیگر شدههههه که شوهرم میگه انشاالله دومیم دختره اس اولیم مهلا میگه اینو بذارم نیلاخودمم عاشق دخترم ولی میگم این پسر باشه جنسم جور بشه

عه اسی دختر شد خب مبارکه انشالله سالم باشه منم پسر دوس دارم ولی همیشه میگم خدایا به دل نگیر من خامی میکنم سالم باشه😘

خسته ام مثل مرد هزار چهره که میگفت:نمــی دونــم چــرا تــو زنــدگــیم هِـــی نمــیــشه”💔
2706