2726

سه ماه تلفنی حرف میزدیم اون بمن میکفت باید حداقل نه ماه تا یکسال باهم باشبم تا بعد تصمبم بگیریم برای اینده ک بشه یانه بعد ازونورم هروز بمن میگفت دلم تنگه بیا ببینمت چند روز پیش باهاش رفتم بیرون پدرم شک کرد و کلی دادو بیداد راه انداخت منم بهش گفتم نمیتونم باهات باشم یا بیا یا برو یا حدقل زیر نظر خانواده آشناییمون ادامه بدیم وگرنه من نمیتونم اینجوری اونم خیلی راحت گفت پس مواظب خودت باش هر وقت چیزی لازم داشتی بزنک بعذشم خداحافظی🤪🤪🤪

چرا اینجورین اینا خدایی

خدایا زندگی میکنم ب امید روزی ک خودت بادستای مهربونت عشقمو بهم بدی خدایا کمکم کن من از رحمت و ایمان تو مطمئنم میدونم با صبر و تحملم بالاخره بهش میرسم ۱۳۹۹.۶.۱۵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گل من به نظرت  از یه رابطه سست میشه انتظار ماندگاری و استحکام داشت !؟ جسارتا توهین نباشه اما فقط تا یکسال براش بازیچه بودی اگر واقعا هدفش ازدواج بود مشکلی نداشت با زیر نظر خانواده .کار خوبی تمام کردی دیگه ام دتبال نکن 💜🌸 

انتظار داري هميطور نديده نشناخته ميومد خاستگاري ؟

اول ک اشنامونه کاملا شناخت داشت بعدشم سه ماه باهم بودیم

خدایا زندگی میکنم ب امید روزی ک خودت بادستای مهربونت عشقمو بهم بدی خدایا کمکم کن من از رحمت و ایمان تو مطمئنم میدونم با صبر و تحملم بالاخره بهش میرسم ۱۳۹۹.۶.۱۵

ببخشید میگم ولی حق داشت

وقتی رسمی کنه زیر نظر خانواده اینجوری اولا اختلافات زیاد میشه همه فضول میشن و باید بهشون حساب پس بدی

دوما اگه یه موقع دختر یا پسر نخواد خیلی سخت میشه جواب رد داد

بعد دوره اشناییه دیگه قرار نیست با هرکی آشنا میشی سریع ازدواج کنی که رسمی شه

اووو الام طرف با هزار نفر حرف میزنه بیرون میره تا یکیو انتخاب کنه

تو باید به مادرت بگی با پدرت صحبت کنه بگه بهت سخت نگیره و بزاره بتونی برای ازدواج با آدمهای مختلف آشنا بشب صحبت کنی تا یک مورد مناسب پیدا کنی