2733
2734

دکترم بهم ی ژل لاغری داد بخاطر بازوهم(۳۷ سانت دور بازوهام)

الان کلی شل شده بعد ۵ روز استفاده بازوم شل شل شده

ژل لاغری شل میکنه یا جمع میکنه😔

ماهم ارثی بازوهامون بزرگه. من از نوجوانی دمبل میزنم وضعم بهتر از مادر و آبجیم . دور بازوم 30 ژل هم ...

دمبل و طناب و رقص انجام میدم واس بازو شل شدنه نشونه خوبیه با بد؟

چون سفت بود بالاش ولی پایینش زیاد یفت نباد الان شل شله مثل ژله شده پایین بازوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دمبل و طناب و رقص انجام میدم واس بازو شل شدنه نشونه خوبیه با بد؟ چون سفت بود بالاش ولی پایینش زیاد ...

شل شدن واسه شکم من که نشونه خوبی بود. چند ماه اول رژیم شکمم شل شد و بعد کم کم کوچیک شد. انشالله واسه شما هم نشونه چربی سوزی و لاغری باشه. ولی واسه عضله شدن و سفت شدنش حتما باید وزنه  بزنی

شل شدن واسه شکم من که نشونه خوبی بود. چند ماه اول رژیم شکمم شل شد و بعد کم کم کوچیک شد. انشالله واسه ...

اره با دمبل ی رب بیس دقیقه حرکت میرم

ولی هنوز نمدونم شل شدنش خوبه یا ن

2738
با خود دکتر مشورت کن. چون ژل دستساز کسی از مکانیزم اثرش خبر نداره جز همون پزشک معروف 😂

تا هفته بعد گ برم پیشش دل تو  دلم نیس خو😂😂 شهرستانم سخته رفت و امد برام

دمبل و طناب و رقص انجام میدم واس بازو شل شدنه نشونه خوبیه با بد؟ چون سفت بود بالاش ولی پایینش زیاد ...

خوب هر چی بدن شل تر باشه راحتر میشه اون چربی آب کرد وقتی سفت بشه دیگه آب شدنش سخت سعی کنید حرکات دست زیاد انجام بدید یا با دمبل خیلی سبک کار کنید که هم سفت کنه هم آب کنه 

ب نظرم شما بایسی سرم مزو، لیفت کننده و فرم دهنده، برای بازو ها و ران از برند بلیتا رو مصرف کنین. بسیار کمک میکنه هنگام وزن کم کردن پوستتون شل نشه و نیوفته.

من این محصولاتو از سایت میسفا گرفتم و خدارپشکر راضی ام.

https://missfa.ir/product-category/skincare/slimming-anti-cellulite/