2733
2734
عنوان

خانومای متاهل یه لحظه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 93968 بازدید | 113 پست
شاید ارگاسم واژینال از نقطه جی نداری ارگاسم بیرونی رو روش تمرکز کن وای خاک ب سرم ⁦🤦🏻‍♀️⁩

😂😂دو از جون خوب توضیح دادی😂😂 

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😂😂دو از جون خوب توضیح دادی😂😂 

دیگ تا جایی ک تونستم سانسور کردم 😂😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
شوهرم بدش میاد از این کار😕

گیر کار معلوم شددددد👏👏👏

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲
2738

درصد بیشتری از خانم‌ها با دخول ارضا نمیشن 

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲
شوهرم بدش میاد از این کار😕

عشق بازی طولانی

تمرکز

بستن چشمها

موثره

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
چقد مشتاق داریم در این مورد راهنمایی کنن خخخ

چقدرم تو نمکی اخه عزیزم

تو اینجا توضیح دادن این مسائل کار درستی نیست.کلی ذهن مریض هست که سواستفاده میکنه

منم شرایطم مثل استارتره.میخواستم کمکش کنم

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
ذهنت رو نذار بره سمت مسایل دیگه  فقط به کاری که داری انجام میدی فکر کن

من این کارو خیلی انجام میدم و تمرکز بالایی هم دارم اما بازم طول میکشه.شوهرم زمان میگیره بعضی اوقات نیم ساعت میشه تا ارضا بشم

من این کارو خیلی انجام میدم و تمرکز بالایی هم دارم اما بازم طول میکشه.شوهرم زمان میگیره بعضی اوقات ن ...

خب نیم ساعت ک چیزی نیست 

غصه نخور 😯😯😯😯

2706