2737
2734
عنوان

بارداری بعد از بارداری پوچ

132 بازدید | 14 پست

سلام من مدتی پیش به علت مشکلات قلبی بچمو از دست دادم بهم گفتن بارداری پوچه من اصلا مورد مشابهی ندیدم تا به میشه اگه کسی رو میشناسین که بعد از بارداری پوچ بچه دار شده بهم بگین احساس افسردگی احساس میکنم هیچکی حالمو نمیفهمه اصلا نمیخوام با کسی تو دنیای واقعی حرف بزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینک ی بار باردار شدی و نشون میده تواناییشو داره دنیا دنیا ارزش داره

آره ولی خیلی آسیب دیدم بعد کورتاژ هم جسمی و هم روحی بدتر از اون اینه که شغلمو از دست دادم تمام تلاشام به باد رفته

2728
میگن بعد سقط زودتر باردار میشی من برا قبلیه ۶ ماه طول کشید حامله بشم

من دفعه پیش با اولین اقدام نتیجه گرفتم ولی اونجور شد اصلا هم تو خانوادم سابقه سقط نداشتم نمیدونم چرا اونجور شد همه اش فکر میکنم چون قبلش فولیک اسید نخورده بودم اینجوری شد

2738

منم تو کل فامیلامون اولین نفری بودم سقط کردم .فکر نکنم به فولیک اسید ربطی داشته باشه و از ۶ ماه قبلش به توصیه بهداشت میخوردم..الانم به توصیه متخصص زنان یدفولیک میخورم روزی یکی و ویتامین دی

خووودتو از نو بسارزز .. .سعی خودتو بکن .‌

میخوام بخدا آدم یه جا نشستن و کاسه چه کنم چه کنم دست گرفتن نیستم ولی دکتر گفته نمیتونی تو روز بیشتر از ۱ ساعت رو پا وایسی یا تو محیط آلوده باشی شغلم که رفت رو هوا کاش حداقل این کرونا تموم میشد میرفتم یه چی جدید یاد میگرفتم من همه عمرم درس خوندم کار دیگه ای بلد نیستم خودمو سرگرم کنم دوستیم ندارم با کسیم حرف نمیزنم همسرمم که همیشه سرکاره من موندمو یه کتابخونه و یه گوشی 

منم تو کل فامیلامون اولین نفری بودم سقط کردم .فکر نکنم به فولیک اسید ربطی داشته باشه و از ۶ ماه قبلش ...

من بهترین دکترا رو رفتم هزینه ی زیادی هم کردم همه گفتن شانسیه نگران نباش من خیلی برات دعا میکنم

منم تو کل فامیلامون اولین نفری بودم سقط کردم .فکر نکنم به فولیک اسید ربطی داشته باشه و از ۶ ماه قبلش ...

البته من فکر میکنم چون این مشکل تا قبل سه ماهه مشخص میشه خیلیا میگیرن ولی چیزی نمیکنن منم به کسی نگفتم

من بهترین دکترا رو رفتم هزینه ی زیادی هم کردم همه گفتن شانسیه نگران نباش من خیلی برات دعا میکنم

عزیزم الان شما تحت نظر دکتر با دارو اقدام به بارداری میکنین یا طبیعی...من به سرم زده از این ماه برم تحت نظر دکتر با دارو باردار بشم دیگه نمیتونم صبر کنم.

البته من فکر میکنم چون این مشکل تا قبل سه ماهه مشخص میشه خیلیا میگیرن ولی چیزی نمیکنن منم به کسی نگف ...

خوب کارب کردی من متاسفانه بعد مثبت شدن بی بی چک به همه گفتم  

2706