2733
2734
عنوان

رفتم دکتر😞😞😞😞

186 بازدید | 13 پست

من مشهد زندگی میکنم ۲۳سالمه ویک بچه یک سال ونیمه دارم که شیر خودمو میخوره..چهارروز پیش یه تب کردم که خوب شدن بعد از اکن حس بویایی وچشایی تم رو ازدست دادم

تو اینحا نوشتن یکی از نشانه های کرونا😞😞😞رفتن ازمایش دادم گفتن بدنت یکم عفونت داره واکسیژن خونم رو که گرفتن گفتن خوبه..حالا گفتن برو تست بده اما هرجا میزنگم میگن تمکم کردیم😥😥😥خیلی میترسم بخاطر بچه ام...اگا قرنطینه بشم مامانم که خودش دیابت داره مریض بنده خدا...بابام ناراحتی قلبی داره..شوهرمم سرکار...خواهدمم دوتا بچه کوچبک داره..مادرشوهرمم خودش مریض..کسی نیست جمعم کنه خیلیییی دارمممم جوش میزنم...فقط دعا دعا میکنم تستم منفی باشه😞😞😞التماس دعا دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشاءالله که منفی هست برات آیه الکرسی می خونم و ۵ تا صلوات.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

تست هاشونم کاذب زیاد داره.دور از جون همه یکی از اشناهای ما فوت شد تستش منفی بود ولی سی تی ریش داغون بود

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
2738