2726
عنوان

خریدن برنج

194 بازدید | 19 پست

سلام ایا برنج ایرانی خوبه چون ماحالا برنج هندی مصرف میکردیم بعد حالا برنج هندی گرون شده تصمیم گرفتیم ایرانی بگیریم چه نوع بگیریم درضمن من همیشه غذاهامو به صورت کته درست میکنم ایا میتونم برنج ایرانی هم خوب غذا درست کنم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

عزیزم برنج ایرانی باید براش وقت بزاری... و مسلما خیلی خیلی برنج خوبی هست ما اصلا هندی نمیتونیم بگیریم... برنج طارم خوبه توی ایرانی ها.. برنج های عنبر بو هم خوب هست ک خوزستانی هستن و طبعشون گرمه... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واه هندی که برنجش خییییلییییی بده  ایرانی قیمتش دوبرابره هندیه که

اتفاقا جدیدا یه کیسه برنج هندی شده 150 هزارهمون ایرانی اون روز قیمت کردیم 200 هزار

من برنج عنبربو استفاده میکنم خیلی خوشبو و خوش طعمه.

اما برای مهمان ها هندی استفاده میکنم چون عنبر بود به صورت کته خیلی خوشمزه اس و بعضیا ممکنه نپسندن ولی هندی رو همه میخورن

من برنج عنبربو استفاده میکنم خیلی خوشبو و خوش طعمه. اما برای مهمان ها هندی استفاده میکنم چون عنبر ب ...

ممنونم

خیلی خیلی خیلی بهتر از هندیه ،ولی خیلی هم‌گرون تره اگه به خاطر قیمت میگی، ایرانی صد در صد گرون تره، چه جوری هندی و با اون بوش کته میکنی هندی و‌حداقل آبکش کن بدش بره یه خورده 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2706