2737
2734
عنوان

رژیم لاغری

193 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها

من از ۶ اسفند رژیمم تا عید زیر تظر دکتر بودم ولی بعدش تا ۱۰خرداد با کم خوری و ورزش سعی کردم لاغر بشم

از ۸۵رسیدم ۷۳

تغیرات ظاهریم خیلی کمه یعنی هرکس نگام میونه باورش نمیش ۱۲کیلو کم کردم میگن کمتر کم کردی

البته خیلی چاق بودم سایزم ۴۶ بود الان ۴۴

دوباره ۱۰خرداد دکتر رفتم برنانه غزایی داد بعم ولی الان سه روزه میلم ب غزا نمیره فقط میوه میخورم انگیزمم دارم از دست میدم

ب دکتر گقتم سایز مهمه برام وزن مهم نیس ولی دکتره گف با وزن من کار دارم😔

اینم بگم ک کیست دارم ۴ سالی هست

پریودم هر سه ماه ی بار بود اللن بعد ی ماه مریود شدم و خونریزیم برخلاف قبل کمشده حتی دردمنمیکشم زیاد

ولی چون سایزمزیاد تغیر نمیکنه ناراحتم

ی سالم رژیممطول بکشه انجاممیدم ب شرطی ک بدونم اخرش لاغر میشم

تازگیا  هم دخترخاله دوستم رفته با نخ طبی ۷ کیلو کم کرده ولی کلی سایز  امیدمو از دست دادم

چون دخترم هستم خانوادم ننیزارن روش دیگه ای واس لاغری انتخاب کنم خودمم راضی نیستم

ورزشمم روزی ۵۰۰ تا طناب و ی ساعت رقص و نیم ساعت مقاومتی و یک ربع دمبله 

هدفم ۶۰کیلو هست ولی هنوز خیلی چاقم فک نمیکنم با ۱۳ کیلو کم کردن لاغر بشمالبته دکترم گفته استخونم درشته باید ۶۳ باشمولی این حجم از چاقی چجوری با ۱۳کیلو کم میش😶

دلم میخاد سایزم۴۴ باشه

خسته شدم با خجالت میرم ی لباسو پرو کنم اخرم سایزم نباشه و حسرت تو دلم بمونه

حتی دیروز رفتم مانتو بخرم همه دوستام پرو کردن ست خریدن ب منم گفتن بخر نخریدم اومدم خونه یواشکی واس خواهرمو پرو کردم ست خریدن باهم دیدم ب تنم میش( مدلش گشاده)  رفتم خریدم ناراحت میشم لباس تنم نشه🙃

کمکم کنید دعاتون میکنم

ببخشید طولانیشد خواستم درد و دل کنم باهوتون🙃

چاقی خیلی بده😢 من با 170 قد 65 کیلو بودم باردار شدم به شدت چاق شدم وزنم شد 110😭 الان شدم 80 ولی بازم زیاده😭😭😭 

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اوهوم خیلی بده کاش از لاغری زیاد رنج میبردم ولی چاق نبودم😶

اونم بده😑😖 

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
عزيزم هر ٧ كيلو كاهش وزن برابر با يك سايز هست  هم خوب وزن كم كردي هم سايز  نا اميد نشو&n ...

ادامه میدمچون مطمعنم ول کنم بالای ۱۰۰ میش وزنم ی بار رزیم گرفتم ی ماهه ی سایز کم کردم ۷ کیلو

ول کردم ۱۵ کیلو زیاد شدم و باس نم بزرگشد

یعنی سایزم یهو میاد پایین؟ 

آره بعضي وقتها ميبيني سايز يهو مياد پايين  بعد از رسيدن به هدفت حتما حداقل تا ٦ ماه با يه دكتر ...

باکالری شماری میخام تثبیت کنم

الانم بخاطر اینک موهام حساسه رفتم زیر نظر دکتر 

خیلی ورزش میکنم نمیدونم چرا سایزم کم نمیش لعنتی همه هم مسخره میکنن رو مخمه بخدا

دو روز پیش پریود شدم انقد ناراحت بودم هیچی نخوردم واس تقویت بدنم قند خونم افتاد چن روزع ول کردم رژیمو و ورزشو ولی فردا تموم میش دوباره شرو میکنم . مرسی گلم بخاطر حرفای مثبتت🙃😘

2738
ميوه هم در محدوده مجازت بخور بيشتر بخوري تبديل به قند ميشه و قند اضافه تو بدن تبديل به چربي ميشه و ذ ...

تو فکر حلقه هستم ولی بلد نیستم زدنشو یکی دوبار تو باشگا زدم هی میافتاد

طنابم میزنم ی چی ب پهلوم میبندم ولی خیلی بدنمو شل کرده طناب چربی های شکمم خیلی سفت بود الان شل شل شدن

راستی میوه هم محدوده مجاز میخورم ولی الان اشتهام نمیره ب مرغ و سوپ و اینا الکی یکم هندونه یا خیار و الوچه میخورم دلم ضعف نره. دیروزم کیک تولد خوردم ی مقدار در حالی ک تو برنامم هس هفته ای بار شیرینی دارم ولی باز ناراحت شدم الان قصد دارم با چیزای کم کالری دیروزو جبران کنم🙃

خب اشتباهت معلوم شد ورزش نبايد زياد ميكردي بايد از اول با يك ربع شروع ميكردي بعد كم كم اضافه ميكردي ...

اول فقط نیم ساعت رقص بود بعد نیم ساعت ورزش بعد کم کم دمیلو اضافه کردم بعد ی مهه طنابو از ۱۰۰ تا شروع کردم تا ۵۰۰ تا ثابت نگه داشتم و رقصمو کردم یک ساعت نیم ساعت صب نیم ساعت شب🙄 هی اروم اروم اضافه میکنم اینم اشتباهه!؟

خب اشتباهت معلوم شد ورزش نبايد زياد ميكردي بايد از اول با يك ربع شروع ميكردي بعد كم كم اضافه ميكردي ...

مرسی خانومی خیلی لطف کردی 

اون ی روزم میزارم برا خودمو واس شروع روز تولدمو ازاد میزارم😁 تیرماهه😁

خیالم راحت شد😘😘😘

منم حلقه رو ياد نگرفتم كه نگرفتم 😂  اين شل شدنه نشونه خيلي خوبيه اول شل ميشه بعد آب ميشه  ...

اره از فردا جدی تر میشم واس ادامه دادن ولی ۱۳ کیلو چربی کم نیس بخام کم کنم واس دو سایز؟

دکترم گف کمتر نکن .ولی مشاوره دکتر کرمونی گرفتم گفته وزن ایده الم ۵۰ هس🤪

ممكنه حتي با ده كيلو دوسايز كم كني  فعلا معلوم نميشه  بدن ها با هم فرق ميكنه بايد بدنت ر ...

درستههه میرسی گلممممم😍😍 خیلی لطف کردی بهم 

دستت درد نکنه بخدا کلی انرژی گزفتم

انقد اعصابم خورد بود گریه میکردم همش ولی الان انگیزم باز برگشت. جدی تر از قبل شروع میکنم 😘😘 فدات شم مهربون

منم دوبار به مدت یه ماه کالری شماری کردم...اما شکم و پهلوم نرفت...حالاشروع کردم کلا نون و برنج و شیرینیجات مصنوعی و چربی رو حذف کردم الان دو روزه شروع کردم...امیدوارم نتیجه بگیرم...

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
منم دوبار به مدت یه ماه کالری شماری کردم...اما شکم و پهلوم نرفت...حالاشروع کردم کلا نون و برنج و شیر ...

موفق باشی ولی قرص مولتی ویتامین بخور بجا برنجی ک نمیخوری من نخوردم موهام ریخت تو رژیم اولم🙃

2706