2733
2734

دوستان اهوازی، دکتر کیمیا قاسمی در اهواز هستن که من فقط تونستم یک بار ایشونو ببینم چون خونمون دور از مطبشون اما ایندفعه دارم تحقق میکنم برای لابیاپلاستی
میدونم جراحی های زیبایی زنان انجام میدن
کسی اطلاعی و یا تجربه ای داره ؟ راهنمایی کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هنوز برای لابیاپلاستی پیش دکتر قاسمی نرفتم ، اتفاقا پیج اینستاگرامش هم دنبال میکنم و خیلی ویدئو ه ...

ویدئو کاهش چربی واژن خیلی برام جالب بود  شماره تلفن که جواب بدن از دکتر کیمیا قاسمی دارید؟

2731
2738

صحبت دکتر کیمیا قاسمی اهواز شد. من پیش ایشون رفتم برای بارداریم. طول سرویکسم کوتاه بود هیچ اقدامی نکرد و بچه هشت ماهه به دنیا اومد. بعد هم موقعی که میخواستم هماهنگ کنم که از بیمارستانی که تشخیص پارگی کیسه آب رو داده بود برم پیششون جواب تلفن رو نمی‌داد! 

صحبت دکتر کیمیا قاسمی اهواز شد. من پیش ایشون رفتم برای بارداریم. طول سرویکسم کوتاه بود هیچ اقدامی نک ...

ایشون فک کنم ففقط در زمینی س س کی شدن کارشون خوبه وگرنه حامله ها رو اینجا دیدم خیلی نالیدن ازش

پس نتیجه میگیریم ک دکتریه ک بیشتر پول واسش مهمه 

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
ایشون فک کنم ففقط در زمینی س س کی شدن کارشون خوبه وگرنه حامله ها رو اینجا دیدم خیلی نالیدن ازش پس ن ...

آره کیمیا قاسمی به خاطر پول ما رو داشت بدبخت میکرد. خیلی مواظب باشین سمت این آدم نرید که بی مسئولیت ترین دکتر هست .

2706