2726

سلام 

بچه ها خیلی فکرم جدیدا مشغول این موضوع شده جدیدا هر چی ازدواج میبینم قبلش دوست بودند من الان 30 سالمه و هیچوقت اهلش نبودم حتی مجازی هم برام جالب نبوده که بخوام با کسی خودم آشنا بشم هر چی هم خواستگار داشتم سنتی بوده هم خودم سخت گیر بودم و هم خدایی اونایی هم که برام تا حالا اومدند مالی هم نبودند غیر از چند مورد که خیلی پشینونم از رد کردنشون و چند مورد هم که خیلی خوب بودند و منم خیلی نظرم روشون مثبت بود بعد چند جلسه یهو غیب شدند😕

از یه طرف میگم عوضش همیشه آرامش فکری داشتم چون تحمل شکست عشقی و اینجور چیزا که دوستی پیش میاد را ندارم و بعضا هم میبینم خانمها بعد ازدواج هم نتونستند عشق قبلیشون را فراموش کنند و از یه طرف هم خیییلی نگرانم که کسی مثله من که اهل دوستی نیست نتونه ازدواج دلخواهش را داشته باشه

لطفا نظراتتون را بگید🙏😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره اشتباه کردی شاید آدم درستی سر راهت میومد و سرنوشتتو تغییر میداد  آدم هیچ وقت نمیتونه تنها ...

والا فعلا که احساس عذاب و تنهایی و خلا عاطفی ندارم ولی ترس از آینده دارم خیییلی هم دارم😣

دوست پسر داشتن هنر نیست دوست پسر نداشتن هنره 

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        

چه خوب که نزاشتی  پسرا دلتو به بازی بگیرن 

ایشالله یه عشق داغ و اتیشی همین روزا نصیبت میشه

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2706