2733
2734
نه من فکر میکنم مادر هر جور که خودش راحت‌تر باشه حسش به بچه بیشتر میشه و هر چه قدر سختی زیادتر باشه ...

ن اصلا ربطی به این نداره،هرچقدرم سختی کشیده باشی بچتو که بهت بدن بغلش کنی ناخوداگاه عاشقش میشی

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اين حرف رو من از زايمان طبيعي ها شنيدم كه ميگن بچه رو خودت دنيا مياري احساست فرق داره واقعا هم حرف خ ...

پس ما سزارینیا عممون بچه رو حتما زایمان میکنه😝

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2728
نه من فکر میکنم مادر هر جور که خودش راحت‌تر باشه حسش به بچه بیشتر میشه و هر چه قدر سختی زیادتر باشه ...

درست نیست عزیزم . من بارداری و سزارین سخت و وحشتناکی داشتم و بچه هامم به جونم بسته بودن و هستن از روز اول .. 

اين حرف رو من از زايمان طبيعي ها شنيدم كه ميگن بچه رو خودت دنيا مياري احساست فرق داره واقعا هم حرف خ ...

منم طبیعی بودم.منظور اون طرف این بوده که درد می کشی و بچه روند طبیعی خودشو پیش میره تا به دنیا میاد.

من حس قهرمان رو داشتم😁😁😁

ولی خداییش بچه که لگد میزنه ادم همه حساشو از خدا میگیره. عشق. مادر شدن .وجود یه بچه و.......

شاید منم شکم بعدی رو مجبور شدم سز کنم. ولی حسشو نمیدونم.

بنظرم مهم مادر شدنه و در اغوش کشیدنه

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
رو طبیعی ادم درد میکشه و قدر بچه رو بیشتر میدونه  البته رو سزارینم پول خرج میکنه و بازم قدرشو ...

تا فردا ریپلای میشی والا ما ک خصوصی رفتیم برا طبیعی از سزارین خرجمون بیشتر شد😅😂

دلم را چون انارى کاش یک شب دانه میکردم...
2738

نه واقعا این به ذوقِ مامان بستگی داره من زایمانم طبیعی بود از وقتی دخترم دنیا اومد دیگه همش چشمم رو بچم بود دخترم داشت گریه میکرد منم داشتم به پرستار میگفتم چرا آروم نمیشه از اونورم دکترم داشت بخیه میزد بعدشم داشتم انگشتاشو میشمردم🤣بعدشم داشتم قربون صدقش میرفتم دکترم گفت تو که دل ما رو آب کردی

ولی خواهرم که زایمانش طبیعی بود اصلا اینطوری نبود😁

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
پس ما سزارینیا عممون بچه رو حتما زایمان میکنه😝

مادرشدن سخته چه سزارین چه طبیعی

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2706