2726
عنوان

خواهرشوهر کثافتم

| مشاهده متن کامل بحث + 3894 بازدید | 191 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس پروفایل بذار باهرکی مث خودش باید باشی بیشتر ک بشی واسش هوا برش میدلره فک میکنه واقعا کسی بوده...ی همچین چیزایی...  خلاصه ک بی جواب نذار دلت میسوزه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2728
بیخود کرد،جمع کنه بره همونجایی که واسش چلو گوشت میپزن،والا😏مثل نخورده ها

ساعت ده اس داده دهونیم اینجا بود حتی خونه رو هم جم نکرده بودم

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤تیکر کنکورمه😍

به شوهرت بگو عوض دستت دردنكنه اش خواهرت 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

چه بی چاک و دهن من میریم خونه زنداداش اونم یهویی اگر باشه ، نمیزاریم غذا درست کنه یا حاضری میخریم میبریم یا میگیم سوسیس کالباس بیاره یا با هم املتی سیب زمینی چیزی سرخ میکنیم .

مگه آدم خونه خودش چی میخوره که از خونه مردم اونم خونه ی دختر جوون انتظار داشته باشه ؟ 

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
ساعت ده اس داده دهونیم اینجا بود حتی خونه رو هم جم نکرده بودم

حیف نون خالی😑 توروخدا یجوری جوابشو بده

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)

استاتر من اگه جات بودم یه جا که همه بودن بهش میگفتم شکم آنقدر ارزش نداره که رفتی همه جا جار زدی من اگه خونه کسی نون پنیرم بخورم به هیچکس نمیگم چه برسه من که برات این همه زحمت کشیدم 

😍only god😍
2706