2733
2734
عنوان

خواهرشوهر کثافتم

3894 بازدید | 191 پست

خواخرشوهرم ساعت ده صبح اس داده داریم میایم خونتون منم نه برنج خیسونده بودم نه گوشت رو از فریزر دراوردم تند تند و باعجله اومدم برنج درست کردم با قیمه بادمجون و سالاد وقتی رفتن بهشون میوه دادم واسه تو راه بخورن پسرش غذا نخوردم گذاشتم تو قابلمه ببره گشنش شد بخوره حالا رفته هرکیو دیده جار زده برامون قیمه بادمجون با گوشت مرغ درست کرده چون مرغ داشتم تو یخچال گوشت ها تو فریزر بود مجبور بودم با مرغ درست کردم اینقد از دیروز حرص میخورم دوس دارم فقط گریه کنم برا هرکی خوبی میکنم اینجور جواب میده حتی درسم نخوندم اومدم برا این بیشعورا نهار پختم شوهرشم هرکیو میبینه بهش میگه حتی به شوهرمم گفته بودن به نظرتون چ جوری بهش بفهمونم دوس ندارم باهاش حرف بزنم؟ببخشید زیاد شد🌷

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤تیکر کنکورمه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه بی شخصیتن یه سری ادما اصن درک نمیکنم🤦🏻‍♀️

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2731

بیخود کرد،جمع کنه بره همونجایی که واسش چلو گوشت میپزن،والا😏مثل نخورده ها

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)

من که روزه بودم سرزده اومدن بعداز پذیرایی... رفتن... گفتم ناهار هم میموندین گفتن نه تو باید روزتو میشکوندی باما سرسفره مینشستی😐جاری و خواهرشوهر

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بگو اسب پیش کش رو دندونشو نمیشمرن

ولی تو زود پز گوشتت میپختا😉

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2738

ی بار ک دیدیش بگو عزیزم ایندفه وختی میاین زودتر بگین من گوشتام تو فریزه میخام گوشت بزارم بیرون یخش وا شه... لهش میکنی میسوزه

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

خب مجبور نیسی غذایی بزاری جلوش ک خودتو زیر سوال ببری با خیال راحت گوشتتو بزار بیرون غذا ۴ هم اماده شد شد

تو برنامه زندگیتو ک نباید ب هم بریزی

تحربه شه برات

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2706