2733
2734

خانما من تادیروز حالم خوب بود فقط یکم سردرد داشتم 

اما از امروز صبح 

حالت تهوع 

یه کمی تب 

و سرفه های خیلی خفیف 

و به شدت بدن درد دارم

هیچ جایی هم نرفتم اگر رفتم بامراقبت رفتم فقط مادرشوهرم اومد چند روز موند خونمون که بدجور مریض بود اونکه رفت اینجوری شدم اما اونوالان خوبه 

الان چیکار کنم؟

بمونم توخونه؟

برم مطب یا بیمارستان؟

شاید زیر کولری مریض شدی

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سردرد شدید بدن درد وحشتناک تب و لرز  ۳۹ داشتم ...خکب شدم اگه میبینی بد تر نگیشی نرو بیمارستان بیرون هم نرو ک کسی نگیره خدایی نکرده تا میتونی اویشن و بابونه بخور بریز تو فلاکس نیم ساعت یبار بخور

2738
وای اینا که میگی علائمش هست ولی از ته قلبم دعا میکنم نداشته باشید. تو گوگل مبخوای سرچ کن بازم

تو گوگل سرچ کردم همینا دقیقا علائم عمده اش بود😭😭😭

من دوروز پیشم ک حالم خوب بود خونه مامانمینا بودم😭😭نگران اونام 

برم بیمارستان تست میگیرن ؟؟؟

تو گوگل سرچ کردم همینا دقیقا علائم عمده اش بود😭😭😭 من دوروز پیشم ک حالم خوب بود خونه مامانمینا بو ...

آره تست میگیرن ولی خود بیمارستان خیلی محیطش آلوده است آدم تا جایی که میتونه نره خیلی بهتره. 

دو دقت کن ببین تنگی نفس داری یانه 

من پرستار قرنطینم

خودمم کرونا گرفتم

علایم هر سه تاتون مشکوکه و احتمالا از مادرشوهرت ک فتین.چندنفر رو الوده کرده خدا میدونه

برین بیمارستانی که برای کرونا تو شهرتون مشخص شده.اورژانسش برین و علایمتون رو بگین تست میگیرن ازتون و میگن چیکار کنین

به کامانت اینا هم هشدار‌بده اکه خدای نکرده مثبت بود

2706