2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خواب ندیدم...ولی همین لحظه خیلی خیلی خوشحالم...چون بعد دو هفته کاربریم برگردونده شد😍😍😍😍دو هفته قط دسترسی بودم...اولین نظرم بعد قطع دسترسی دارم تو تاپیک تو میزارم

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا

نوشت بود کسی که میخواد حضرت رو ببینه بره  صبحانه شور بخوره 

تا نهار هم هی نمک بخوره 

نهارم شور بخوره 

تا شام هم نمک بخوره 

شام هم شور 

تا موقع خواب هم نمک بخوره 

بدون خوردن هیچ آبی 

فردی این کار رو انجام میده 

و تموم شب خواب آب میبینع 

در واقع برای امام زمان باید اینقدر تشنه ای دسدنشون باشی 

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

ن ندیدم..فقط ی بار مریض بود فک کنم عاشورا بود نمیتونستیم بریم مامانمم خ گریه میکرد برام خواب دیدم ی نفر روحانی نذاشت بیفتم توی چاه و درم اورد.از جیغ خودم بیدار شدم ولی حالم خوب شده بود

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
چنین خواب هایی توهمه

اتفاقا روایت موثق هست خوابی که در اون معصومین رو ببینی واقعیه ، چون شیطان نمیتونه خودش رو به شکل اونا دربیاره و بخواب افراد بره، اما خیلی از خوابای دیگه شیطانین

کاربر 6  ساله هستم ، و این ششمین کاربریمه😬
یه بار تو ۱۲ سالگی اون موقع اعتقاداتم از الان خیلی قوی تر بود 😔

از کجا فهمیدی ایشونند ؟؟

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

من خیلی سالها پیش 

توخوابم قولی بهشون دادم ولی عمل نکردم 

شکل یه نور بود که از آسمون اومد کمکم توی خواب

ولی الان چندتا گناه کبیره داشتم برای آقا ترک کردم شاید جبران بشه

در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز بیاموز....
من دیدم

از. کجا میدونی ایشون بودنند

یه بار .وقتی نوجوون بودم خواب دیدم رفتم مکه و اونجا گم شدم و دارم گریه می کنم بعد یه آقای بلند قامتی اومد و گفت دخترم چرا گریه می کنی و ماجرا رو توضیح دادم گفت چشماتو ببند بستم و باز کردم تو شهر خودمون بودم تا خواستم تشکر کنم دیدم دیگه نیستن 

2706