2726
عنوان

بحث رو مخ با شوهرم

924 بازدید | 58 پست

امروز با هم بحثمون شد بعد براتون تعریف کردم که دفعه پیش روم دست بلند کرده بود بابام و داداشم اومدن و از این حرفا 

حالا رفتیم سر زندگیمون اما قرار شده هر کی جدا بره خونه خونوادش. منم سر حرفم موندم نه اصراری کردم نه هیچی 

بعد امروز تو بحث بهم میگه از من نخوای بیام تو جمع خونوادتا من اونارو 5 سال دیگه هم نبینم عین خیالم نیست. یا به طعنه بهم میگه حالا گل و شیرینی میخرم میام دیدن خانوادت چی فکر کردی گفتم کی گفت تو بیای تا 100 سال دیگه هم نیای عین خیالم نیست خب منم نمیام دیدن خانواده تو. 

بعدم گفتم هر موقع دختر دار شدی بابای منو قضاوت کن بابای من صبور بود تو صبرشو لبریز کردی. 

چیکار کنم من؟ چقدر اعصابم خورد میشه از دستش

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا الکی بحث می کنیین  انگار دلش می خواد بیاد خونه خانوادت الکی داره با این حرفاش عصبیت می کنه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2728

بهتر ک نمیری

بهتر هم ک اون نمیاد

داماد کلا ب دردی نمیخوره

اومدن و نیومدنشم مهم نیس

اصل خودتی 

برو خانوادتو ببین و بیا

حق نداشته دست روت بلند کنه که بابات و داداشت بیان نگرانت بشن

اگه هم خواست بیاد نذار

🌸یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم🌸         
شوهر نادان زن رو پیر میکنه

آره دقیقا یا بهم میگه چرا خودتو عوض نمیکنی داریم میریم مشاوره که خودتو عوض کنی فکر کرده داریم میریم مشاوره یعنی این که من خودمو عوض کنم. 

آخه اینم شد زندگی، مگه مجبوریم انقد همو آزار بدین، آدم ازدواج میکنه که زندگیش قشنگ تر بشه حتما تفاوت فرهنگی دارید که با خانواده های هم، همین طور با همدیگه کنار نمیاید، والا به خدا بعضی مواقع جدا شدن شکست که نیست هیچ، خیلی هم پیروزی بزرگیه، چرا همو تحمل می کنید!؟

بهتر ک نمیری بهتر هم ک اون نمیاد داماد کلا ب دردی نمیخوره اومدن و نیومدنشم مهم نیس اصل خودتی&nbs ...

والا انگار سودی هم داره به حال خانوادم من هیچ قولی ندادم که رفتارا مو عوض کنم اما تا میام بحرفم میگه چرا عوض نمیشی؟ داریم میریم مشاوره که عوض بشی. 

آره دقیقا یا بهم میگه چرا خودتو عوض نمیکنی داریم میریم مشاوره که خودتو عوض کنی فکر کرده داریم میریم ...

خب بگو تو خودتو عوض کن

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند

وای جریان زندگی پارسال منه😢چقدر سختی کشیدم چله برداشتم ولی آدم نشد اون قطع رابطه بود چون بابام و داداشم بخاطر دست بزنش تلافیشو سرش درآورده بودن اما من ب امید اینک آدم بشه و خجالت بکشه میرفتم خونه ی فامیلای بیشعورش خیلی سخته عزیزمممم مخصوصا تیکه انداختن ها و توهین کردن هاش ایشالا خدا تقاصشو ب سختی ازشون پس بگیره الان طوری شده من خونه ی فامیلای این نمیرم شکرخدا دنیا چرخ و فلکه نزار بهت ظلم کنه و اسم خانوادت رو ب زبون بیاره اون الان ازاین میسوزه ک داماد خانواده ی شماست ولی ادم حسابش نمی کنین و اومدن نیومدنش براتون مهم نیست محل نزار

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
2706