2733
2734
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 69 پست
من که همش میگم نمیزنم ولی باز چند روز مونده به پریودی بی بی میخرم امید وارم جفتمون مامان شده باشیم

منم مثه شما کم صبرم متاسفانه هرچی میخوام بهش فکر نکنم نمیشه. ان شاء الله 

چندوقته اقدامی؟؟ 

مشکلی داری دکتر و سونو آزمایش رفتی ولی ب دلم اومده بارداری

اره تنبلی تخمدان دارم

۴ ماهم دارو مصرف کردم ولی باردار نشدم

دیگه دکتر گفت برو آی وی اف

همین امروزم زنگ زدم وقت گرفتم برای دکتر کلینیک نازایی و.... که قطعی برم کارای آی وی اف رو انجام بدم

خیلی وقته بچه میخوایم....

خدایا ممنونم ازت ....همه اونایی ک دوس دارن مادر بشن و چشم انتظار نذار... چشم انتظاری خیلی سخته خیلی....خدایا به همه آرزومندات بچه اهل و صالح و سالم بده ... دوست من ناامید نباش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ایشالا که مثبته فردا یا پس فردا هم بزن اگه پرنگتر شد قطعی مثبته

وااای انشالله

دعا کنین برام دوستان

باردار باشم و صحیح و سالم پیش بره

خدایا ممنونم ازت ....همه اونایی ک دوس دارن مادر بشن و چشم انتظار نذار... چشم انتظاری خیلی سخته خیلی....خدایا به همه آرزومندات بچه اهل و صالح و سالم بده ... دوست من ناامید نباش
2731
نه صبر کن

باشه

منفی☹🔨🤚🏻

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
منم مثه شما کم صبرم متاسفانه هرچی میخوام بهش فکر نکنم نمیشه. ان شاء الله  چندوقته اقدامی؟؟&nbs ...

میگم دیگه از دستم در رفته

نمیدونم چند سال ولی دوسال بیشتره درگیرشم

2738
اره تنبلی تخمدان دارم ۴ ماهم دارو مصرف کردم ولی باردار نشدم دیگه دکتر گفت برو آی وی اف همین امروز ...

انشالا باردار باشی عزیزم 

عزیزم پریودتون منظومه زود ب زوده یا دیر ب دیر

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
منفی☹🔨🤚🏻

😪

منفی خط خود بی بی 

برام دعا کن دوستم

خیلی دوست دارم مادر بشم😢

2706