2726

سلام خانوما کسی از قرص گل مغربی برا اینکه دهانه رحم نرم بشه استفاده کرده تاثیری هم داشته؟؟طریقه مصرفشم بگید؟

اگر تنها، یک لبخند در خود داری آن‌ را به کسی‌ بده که دوستش‌ داری‌ و برات با اهمیتِ زندگی‌ کوتاه‌تر از اینه که صرفِ انسان‌هایی‌ بشه که بهشون اصلاً علاقه نداری‌ ایشالا لبخندات پایدار باشه 
من  باردار نبودم  ولی  یبار مصرف  کردم  کل صورتم  حساسیت  کرد&nbs ...

پ‌براچی استفاده کرده بودی😥

اگر تنها، یک لبخند در خود داری آن‌ را به کسی‌ بده که دوستش‌ داری‌ و برات با اهمیتِ زندگی‌ کوتاه‌تر از اینه که صرفِ انسان‌هایی‌ بشه که بهشون اصلاً علاقه نداری‌ ایشالا لبخندات پایدار باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله روز آخر دکترم به فاصله هشت ساعت دوتا واسم شیاف کرد

چن هفتت بود؟بعدش موثر بود واقعا؟

بله ،من خودم استفاده کردم دهانه رحم رو نرم میکنه ،باید قرص رو با اپلیکاتور وارد واژن کنی و بعد از او ...

از چن هفته مجازه استفاده کرد؟از کجا باید تهیه کنیم؟

پ‌براچی استفاده کرده بودی😥

تو اینترنت  سرچ  کردم  نوشته  بود  برای  پوست  ومو خوبه  

خیر سرم  منم  مصرف کردم  نتیجه  برعکس  گزفتم  صورتم  داغون شد

فقط حیدر امیرالمومنین است
از چن هفته مجازه استفاده کرد؟از کجا باید تهیه کنیم؟

من از هفته ۳۸ استفاده کردم روزی دو بار میزاشتم بعد از ظهر و شب بعد روزای اخر دو تا میزاشتم ،از داروخانه باید تهیه کنی