2737
2734

عکسا رو از روی یه پیج اینستا میزارم که قبل و بعد رو نشون میده ، عکسای خارجیش رو مطمعنم درست میگه با شواهد میگه ، و حاصل عکاسی از چهره های مشهور تو موقعیت های عادی زندگی هست که شکار شدن یا عکسا لو رفتن یا اینکه خود طرف خواسته بگه منم مثل شمام خودش انتشار داده

ایرانیا قضاوت با خودتون 

با دیدن این پیج خیلی اعتماد به نفسم رفته بالا ، فهمیدم همه خانما زیبان ، سلولیت و ترک پوستی و گودی چشم و.... تو مدل ها هم هست ولی فتوشاپ  میشه 

خوب من سریع میزارم😍😋😋😋😋

ولی کوکو کردن بلامانع است

کاربر 6  ساله هستم ، و این ششمین کاربریمه😬

کو

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

کو

خودت♡ اومدی صداتو قربون:))) دِی دُخت^^ داروساز اینده مملکتمون هستم>_< عاشق کتاب زیست و گل و گیاه و غذا و لباس و عشقم هستم:)) در انتظار چاق شدن^_^ اگر دیوانگی کردم دلم خواست^^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هدف پیجشم اینه که خودتون رو دوست بدارین ،و اصلا نمیگه این چهره ها زشتن 

عالیع

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2738

یکی لایکم کنههه

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

نیازی ندارم اینارو ببینم تا اعتماد بنفسم بره بالا

چون مطمعنم اینا اگ ارایششونو بشورن نمیشه نگاهشون کرد

بخاطر همین هیچوقت زیاد ارایش نمبکنم تا قیافه واقعیم دیده شه و کسی رو گول نزنم

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
2706