2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین با حس مثبت

امید و توکل ب خداوند

شروع میکنی به مدت 40روز مینویسی

به این شکل

سلام خدای خوبم، خدای زیبا و مهربونم که این دنیا رو به بهترین شکل برای آرامش من و بنده هات آفریدی، هزاران مرتبه شکرت که همیشه هوامو داری و فرشته هاتو برای کمک به ماها خلق کردی.

خب حالا مثلاااااا آرزوت ازدواجه

پس مینویسی خدای بزرگ و رحمان و رحیم من، ازت یک دنیا سپاسگزارم که بهترین همسر دنیا رو نصیبم کردی، ما طاقت یک روز دوری از همدیگرو نداریم و وفاداریمون زبانزد خاص و عام شده و این خوشبختی رو مدیون کرم توام. خدایا شکرت برای لحظه به لحظه عشقی که تو زندگی مشترکمونه..

دیگه هر حسیییی هر آرزویی داری بنویس...به شکلی که انگار مستجاب شده

نه اینکه بگی خدایا التماست میکنم یه شوهر خوب بهم بده

بنویس خدا جونم ازت ممنونم که همسری بهم دادی که منو میفهمه و برام ارزش قاعله

تهش هم مینویسی خداجونم شکرت برای همه نعمتایی که دادی و برای اینکه هیچوقت تنهام نذاشتی و همیشه شنونده و بیداری..

حالا من نوشتم خداجونم تو میتونی بنویسی خداوند بزرگ..

اصلا فرق نداره

فرض کن صمیمی ترین دوستته و از ذوق داری میترکی و میخوای براش تعریف کنی که به این ارزوم رسیدم..

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

چی میگی؟؟

میگی وای مریم شوهرم که با گذشته و منو تو همه زندگیمون اولین اولویتش قرار میده، دقیقا همون شغلی که میخوام داره و مهندس کامپیوتره، مادرشوهرم ماااااهه و منو مثل دخترش دوست داره..

میبینی چقدر حسش خوب و صمیمانس؟؟همینو برای خدا بگو...

پس شد آرزوهات به حالتی که محقق شده بنویسی، حستو روی کاغذ بیاری و بابت تحقق آرزوت شکرگزار باشی.

تا40 روز

من شخصا هرروز ده نعمت خدارو هم مینویسم و شکر میگم. مثلا خدایا شکرت هوا امروز عالی بود خدایا شکرت امروز مامان کلی خندید و ذوق کردم. خدایا شکرت تو خونمون حموم داریم خدایا شکرت شب گشنه نخوابیدم..تا ده مورد

28روز

بچه ها اینو از پیامام کپی کردم که برای یکی توضیح داده بودم!! چون طولانی بود دیگه رفتم کپی کردم اینجا فرستادم براتون

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2728
به ما هم یاد بده ی مدت نامه برای فرشته ها طرفدار زیادی داشت تو سایت سال۹۴،۹۵😊

اره یادته ؟؟فرشته ها رو بورس بودن

شخصااااا اعتقاد ندارم میدونی چرا؟؟ میگم خدا که مث مدیرای ما صد تا مانع نداره برای اینکه باهاش حرف بزنی! خب چرا به خودش نامه ننویسم؟؟

من این مسیرو پیش گرفتم از کتاب بنویس تا اتفاق بیوفتد یاد گرفتم

نتیجه هم گرفتم فقط نذاشتم تثبیت بشه ول کردم الان دوباره دارم میچسبونم  

به منم بیاموز بانو

آموزیدم گل  

بیا بخون عزیزم

اره یادته ؟؟فرشته ها رو بورس بودن شخصااااا اعتقاد ندارم میدونی چرا؟؟ میگم خدا که مث مدیرای ما صد تا ...

دقیقا خدا واسطه نمیخواد 😍😍😍😍😍😘😘😘

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
دمت گرم حتما امتحان میکنم 💟

فدای تو

انرژی مثبتتو حفظ کنا

نگو من که شانس ندارم

هووووف حالا ببینیم چی میشه

یجوری باش انگار اتفاق افتاده

همون قدر شاد و شنگول 

چی میگی؟؟ میگی وای مریم شوهرم که با گذشته و منو تو همه زندگیمون اولین اولویتش قرار میده، دقیقا ...

ممنون عزیزم

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

چه خوب که گفتی مرسی  

من همان درخت عاشقم 🌳که برای پاشیدن بذر عشق دوباره به فرستاده شدم🌍❤❤                                                                                                          برام دعاکنین قبل اینکه از خستگی تلف شم قدرت عشقم شارژ شه
2706