2726
عنوان

مدارس رو کی باز میکنن؟

146 بازدید | 19 پست

؟

دلداده علی اکبرم 💖. شیدای ابوالفضلم💟.مجنون حسینم❤.کنیز زینبم💞      الحمدالله.🤗.      میشه برای حاجت روایی شدنم یه صلوات فقط یه دونه بفرستی . مرسی😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میگن ۱۵  شهریور

فقط برای امتحانات؟

دلداده علی اکبرم 💖. شیدای ابوالفضلم💟.مجنون حسینم❤.کنیز زینبم💞      الحمدالله.🤗.      میشه برای حاجت روایی شدنم یه صلوات فقط یه دونه بفرستی . مرسی😍

حالا تازه امتحان دارن، چه عجله ای داریم؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
مهدکودکا از ۲۴ خرداد آخه کی بچه ش رو میفرسته😐😐😐😐😐

والا گفتی

حالا تازه امتحان دارن، چه عجله ای داریم؟

امتحانات رو میگیرن یا درس میدن شهریور؟

میگن ‌‌شهریور

من آدمی به متواضعی تو ندیدم

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
مدارس امسال باز نمی شن.چون این کرونا امسال تو مملکت ما هست

یعنی به نظرتون سال تحصیلی جدید هم از مهر ماه دانش آموزان همچنان مجازی برگزار میشه؟!🌸مطمئنید؟

🌸ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌸

کانال رمان شروعی دوباره 

رمانی عالی جذاب🤤 و هیجان انگیز😲 و بدون سانسور 🙈

از دستش ندید پشیمون میشید😋👌

پارت گذاری هر شب بین ساعات ۲۲ تا ۲۳⏰

اگه تعداد نفرات بالا بره تعداد پارت گذاری هم بیشتر میشه 😍

@shoru_dobare

2706