2733
2734
عنوان

دامادمون خواست بهم نزدیک بشه 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 27502 بازدید | 385 پست

پناه بر خدا چه زما نه ای شده دیگه به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
خیلی پوشیده چادر سر میکنم تازه از زیر یا تنیک بلند یا بلیز دامن و روسری اصلا خیلی مهم برام که یقمم ی ...

عکسه خودتی؟؟

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی دخترم خندید دیگه شاااادم😍😁 من عاااشق شیرینی پزی ام😍عاشق پیشرفتتتتت😍عاشق  هیجاااان😍 دوس دارم زبانم فول شه😉 رانندگیم حرفه ای شه😎 عاشق کمک کردن ب بقیه ام😍 من میتونم به همه ی آرزوهام برسم🙋😍چون شاادم، حالا تویی که اینا رو خوندی یه لبخند گشاااد بزن،آفرین الان خوشکلتر شدی🌷😘بخند عزیزم فراموش شه دردات😊😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای ،، دلم برا خواهرت سوخت ،

اره منم وقتی میبینمش کلافه میشم

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

به شدت مراقب رفتارتون با ایشون باشید سعی کنید طوری که بفهمه باهاش سرد برخورد کنید تا اگر احیانا توی ذهنش فکر پلیدی بوده کلا جرات پیدا نکنه کاری کنه 

بالاخره یه چیزی میشه... 
2731
عکسه خودتی؟؟

اره

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
دیگه فراموشش کن یه درصدفکرکن شایددرست میگه بعدهم هم شماسنی نداشتیدهم اون  اگه دیگه رفتارناشا ...

قلبم صافه باهاش اما میترسم ازش

دیگه جلوش کامل حجاب دارم

قبلا بدون روسری بودم الان دیگ مانتو و روسریو و شلوار گشاد😑

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی دخترم خندید دیگه شاااادم😍😁 من عاااشق شیرینی پزی ام😍عاشق پیشرفتتتتت😍عاشق  هیجاااان😍 دوس دارم زبانم فول شه😉 رانندگیم حرفه ای شه😎 عاشق کمک کردن ب بقیه ام😍 من میتونم به همه ی آرزوهام برسم🙋😍چون شاادم، حالا تویی که اینا رو خوندی یه لبخند گشاااد بزن،آفرین الان خوشکلتر شدی🌷😘بخند عزیزم فراموش شه دردات😊😁
2738

بگو به خواهرت☹🔨👍🏻

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
اره

ماشالا چ نازی

ماشالا چ نازی

با ارایش شدید این عروسیه داداشم انداختم سیاه سفیدم هس 😂

قلبم صافه باهاش اما میترسم ازش  دیگه جلوش کامل حجاب دارم قبلا بدون روسری بودم الان دیگ مانتو ...

چندوقته گذشته ؟

واینکه حالاکلارفتارش چطوره؟

هم باشماهم بابقیه خانمها؟

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

اصلا ب خواهرت نگو ،اصلا ب روی خودت نیار ،ولی با دامادتون صمیمی نباش باش راحت نباش ،حرفی بزنی خواهرت ک سکوت نمیکنه اختلاف پیش میاد همه جا پر میشه و صدتا حرف هم برا تو در میاد 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2706