2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

ببین بستگی به دست دکترت داره 

من به منشی دکترم گفتم به دکتر چی بگم؟ گفت ببین دکتر کلا دستش به طبیعی میره بگو نیمه فانتزی تا همون طبیعی برات در بیاره‌

ولی بازم طبیعیه بینیم، تو اتاق عملمم حوگیر شدم گفتم نمیخوام خیبی تغییر کنم کلا دکترم فک کنم ترسید خیلی بخواد بینیمو دست بزنه

ببین بستگی به دست دکترت داره  من به منشی دکترم گفتم به دکتر چی بگم؟ گفت ببین دکتر کلا دستش به ...

خب حرفایی ک به دکتر میزنی مهمه مثلاً من می‌خوام بگم یه چیزی باشه بین طبیعی و نیمه فانتزی اما زیاد سربالا نشه قوسشم ملایم باشه ولی کوچیک بشه دیگه خدا می‌دونه چی در بیاره اینطوری بگم خوبه😂🤭😂🤭

2714
خب حرفایی ک به دکتر میزنی مهمه مثلاً من می‌خوام بگم یه چیزی باشه بین طبیعی و نیمه فانتزی اما زیاد سر ...

اره خوبه تو نمونه کاراشم ببین کدومووو دوست داری همون نشون بده ببین بینیت راه داره اونجوری در بیاد

سلام دوستان جراح بینی فانتزی کار در هر کجای ایران میشناسین بگین مشاوره انلاین داشته باشه  من خودم دکتر عطایی انتخاب کردم همه میگن عالی هست کسی با ایشون جراحی داشته ؟ شنیدم مشاوره انلاین داخل سایت ماوراطب هم هست مشاوره انلاین داره 

2706