2726

من ببینیم یه خورده افتادگی داره واسه همین می‌خوام عمل کنم اما نمی‌خوام خیلییی ضایع باشه از طرفی بینی طبیعی خیلی تغییر نمیکنه و بزرگه شما چ مدلی عمل کردین راضی بودین؟نظرتون چیه

کارای دکتر خوانساری نیا رو دیدین؟ سبکشون خیلی متفاوت
سبک وی (V) عمل میکنن یک سبک تقریبا جدید و  بسیار خاص و منحصر به فرد ،  که انگار بینی کانتور شده هست ، فاصله لب و بینی زیاد نمیشه و متناسب با اعضای صورت عمل میشه و وجه تمایزش با باقی عمل ها اینه که تو تمام رخ خودشون نشون میده و یه قوس ملایم داره که زیباترش میکنه

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من طبیعی

راضی نیستم

همون نیمه فانتزی بهتره

باور کن

این همه چسب بزن و برو و بیا و کبود بشو بعدش همون دماغ همونه فقط یکم کوچیک شده

کلا من نه از مدل بینیم نه از انتخاب دکترم راضی نیستم

برگردم عقب دیدگاهمو عوض می کنم نسبت به عمل بینی

من طبیعی راضی نیستم همون نیمه فانتزی بهتره باور کن این همه چسب بزن و برو و بیا و کبود بشو بعدش ه ...

اخی عزیزم درسته آدم کلی وقت میزاره و هزینه می‌کنه که تغییر کنه ...منم بدجور گیر کردم ممنون ازت⁦❤️⁩

پیج اینستا دارن؟ میشه ادرس یا شماره ای اگه ازشون دارین برای من بفرستید

این آدرس سایتشون
اینم پیج اینستاشون

آدرس مطب : فلکه دوم صادقیه ، بلوار آیت الله کاشانی ، نبش گلستان شمالی ، ساختمان پزشکان شماره 1
تلفن : 09934173244
خیلی از افراد معروف هم پیش ایشون و به همین سبک عمل کردن مثلا برادر حسین محجوب (هومن محجوب) پیش ایشون عمل کردن

اگر تهرانین که حضوری میتونین برید اونجا نمونه کاراشونم میبینین اگرم شهرستانین میتونین واتس اپ یا روبیکا پیام بدید عکس بفرستید راهنماییتون میکنن

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
2706