2703
2553
عنوان

خانوما فقط بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 45 پست
ترس مگه داره من دوتا انجام دادم اینقدر حس خوب داره درد داره ولی خوبه

والا اینجوری که واسه من تعریف کردن حس میکنم کل استخون بدن له میشه دردش میگن در این حده

از چشمان کوچک فیل فهمیدم آنکه غنی تر است محتاج تر است
بابا خوبه چیه من الان دوتا زایمان کردم دیگه هیچی احساس نمیکنم میگم کاش یکم جم وجور تر بود

شیاف ماریانا بزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا اینجوری که واسه من تعریف کردن حس میکنم کل استخون بدن له میشه دردش میگن در این حده

آره دردش زیاد نه به اون حد بستگی به بچه و خودت داره اگه پیاده روی زیاد کرده باشی راحت تر دردش کمتر

💖عاشق خانواده ام هستم💖
2456
چیکارش میکنه ؟جم جورش میکنه؟آزاد میدن داروخونه

تنگش میکنه و مثل روز اول میشه...اره فکر کنم داشته باشن

2714
چه خوب تازگی ورزش را شروع کردم قبلا گهگاهی ورزش میکردم 

ورزش کمکت میکنه درست بشه مشکلت..ورزش شکم بیشتر برو

خیلی خوبه خیلی از زنا بخاطر این ک دیگ باکره نیستن با شوهرا یا نامزدای بدشون زندگی میکنن چون میترسن ...

کسی ک باکره نباشه ، چ اشکالی0داره اگ باشوهرش0اختلاف داره جدا شه بعد ازدواج کنه؟ چ ارتجاعی باشه0چ نباشه دیگ کسی ک ازدواج میکنه رو ب چشم ی باکره نمیبینن

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

من حلقویم هیچ خون ریزی نداشتم تازه ی دوسه ماهیه رابطه دارمو هنوزم درد دارم اولاش خیلی زیاده دردم بعدش کم میشه وبهتر یعنی بایدبرم دکتر؟؟

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
من حلقویم هیچ خون ریزی نداشتم تازه ی دوسه ماهیه رابطه دارمو هنوزم درد دارم اولاش خیلی زیاده دردم بعد ...

اره اجی برو ببینم چی میگه..من دردم مثل روز اوله😭

2706