2737
2734
عنوان

پسرم و چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 37 پست
بی دلیل نمیشه از یه جایی الگو برداشته شایدم تو بارداری کندر یا چیزی مثل اون خوردی بیش فعال شده نمیدو ...

کاملا طبیعیه از ۱۴ماهگی تا سه سالگی بچه ها از پرت کردن اشیا لذت میبرن مخصوصا میبینن یهو شیئی ک دستشونه از دستشون ول میشه 

و توی همه بچه ها هست‌

پسرمنم دوساله شده جدیدا پرت میکنه

تاجایی ک خطری تهدیدش نمیکنه سرزنشش نشن بهتره

اخه مشکل اینجاست بیشتر وسایل خونه دوست داره تا اسباب بازی  کفگیر ملاقه بشقاب لیوان شونه برس

همه بچه ها همینجورن پسر من الان داره با ملاقه ها بازی میکنه

میشه برا آروم شدن زندیگیم ی صلوات مهمونم کنید ممنون میشم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتمن دیده که یاد گرفته 

براش حلقه پرناپ بخر

یه سبد بخر با توپ های کوچیک که پرت کنه تو سبد 

ونصبت به این بازی ها عکس العمل مثبت نشون بدین تشویقش کنید خودتونم باهاش بازی کنید 

و اگر چیزای دیگه پرت کرد اصلا هیچ عکس العملی نشان ندیدن فقط چیزای خطرناک و شکستنی ازش دور کنید 

کاملا طبیعیه از ۱۴ماهگی تا سه سالگی بچه ها از پرت کردن اشیا لذت میبرن مخصوصا میبینن یهو شیئی ک دستشو ...

ممنون که گفتی نمیدونستم به تجربه هام اضافه شد

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
2731
کاملا طبیعیه از ۱۴ماهگی تا سه سالگی بچه ها از پرت کردن اشیا لذت میبرن مخصوصا میبینن یهو شیئی ک دستشو ...

اخه بدیش اینه ک ی جایی میریم هم همینه موقع شام یهو لیوان قاشق یا ی چیزی و پرت میکنه میشکنه یوقت موقع غذا یا قاشق میخوره ب کسی اصلا اعجوبه تی هیچ کدوم از نوه های مامانم یا مادرشوهرم اینکارا رو نمیکردن

2738
اخه بدیش اینه ک ی جایی میریم هم همینه موقع شام یهو لیوان قاشق یا ی چیزی و پرت میکنه میشکنه یوقت موقع ...

عزیزم طبیعیه شما موقع سفره انداختن کنارش بشین ی جوری سرشو گرم کن قاشق بده بهش کوچیک بزار سرش گرم بشه و بدون کاملا گذرا هست این دوران پسرمنم یک لحظه ازش غافل شدم لیوان خاله مو پرت کرد روی بشقاب و شکست 

ولی خب بچه هستن هموز درک خوب و بدو ندارن و ما باید فقط کنترلشون کنیم و مقایسه م نکن با بقیه بچه ها 

الان پسرمنم عشق همینکارارو داره من سعی میکنم با پرت کردن حواسش یکم ارومتر کنمش

از ی طرف میگم اگه همه چیز و جمع کنم ی جا برم بدتر نکنه

بذار بچگی کنه ما بچگی نکردیم همیشه مثل لال ها بودم با همسن و سالامم حرف نمیزدم مسخره میشدم شلوغ نمیکردم ولی نمیذارم بچم اینجوری بشه 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
وسایل برقی هم همینطور سشوار اتوی مو همزن میگه اینا رو بیار من بازی کنم ندم انقدر جیغ میزنه گریه میکن ...

اسم بچه هایی من کیان و نیکا است نام کاربریت اسم بچه هاته؟

میشه برا آروم شدن زندیگیم ی صلوات مهمونم کنید ممنون میشم❤
وسایل برقی هم همینطور سشوار اتوی مو همزن میگه اینا رو بیار من بازی کنم ندم انقدر جیغ میزنه گریه میکن ...

درین مورد کمی محکم باش یکبار بگو نمیدم بزار گریه کنه بعد متوجه میشه با گریه نمیتونه حرفشو از پیش ببره

2706