2733
2734

میخوام فالوده درست کنم مقدار آبم زیاد بوده حالا یک ساعته رو گاز هم میزنم سفت نمیشه نشاستم که رشته رشتش کنم چیکار باید بکنممممم😭😭😭😭🍧

کاربرقدیمی بحث کردم لغو کاربری شدم🙄😑 درباره ی اسم کاربریم‌باید بگم‌که شلغم به این معنی که غمام شَل بشن😁😎 و اینکه متاهل و متعهدh❤e

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری رشتش میکنی؟؟؟😳😳😳

وقتی سفت و خمیری میشه از سوراخ های ریز ابکش یا باماسوره به شکل سوراخ دار ریز  رد میکنیم و میریزیم تو اب و یخ تا رشته رشته بشه بعد من آب نشاستم زیاد شد فکر کردم ابش تبخیر میشه سفت میشه ولی نمیشه😭😭😭😭😭

کاربرقدیمی بحث کردم لغو کاربری شدم🙄😑 درباره ی اسم کاربریم‌باید بگم‌که شلغم به این معنی که غمام شَل بشن😁😎 و اینکه متاهل و متعهدh❤e
2731
عزیزم انقدر هم بزن تا آبش کم بشه، راه حلش همین فقط، شما چطور رشته نازک میکنی؟؟

آخه هرچی هم میزنم نمیشه من میریزم تو آبکش فشار میدم رشته رشته میشه

عجله نکن، میشه، فقط صبر و حوصله میخواد، 

ان شاءالله بشه هم اینکه ۴۰ تومن هزینه مواد شد هم ابروم جلو همسرم میره عصر میاد فالوده بخوره😭🙏❤

2738
وقتی سفت و خمیری میشه از سوراخ های ریز ابکش یا باماسوره به شکل سوراخ دار ریز  رد میکنیم و میریز ...

کمی نشاسته دوباره بریز توش بزارش رو اجاق بهمش بزن تا سفت شه

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘
کمی نشاسته دوباره بریز توش بزارش رو اجاق بهمش بزن تا سفت شه

دیگه نشاسته ندارم ☹