2733
2734
عنوان

ادکلن بازای خفن

668 بازدید | 21 پست

سلام لطفا بگید اینا خوبن؟ 

کرید اسپرینگ فلاور 

ارباپورا سوسپیرو

دیور جوی

اونتوس فور هر 

گوچی بلوم اکوا دفیوری

ل سکرت 

واسه چیزی که برات مهمه تلاش کن. حتی اگه اون تلاش احمقانه باشه. که اگه این کارو نکنی تو میمونی و یه حسرت بزرگ و چیزی که احتمالا دیگه راهی واسه برگشتن بهش وجود نداره.

نظرتونو بگید. یا اگه ادکلنی که خیلی خاص و خوب باشه و خط بو داشته باشه مناسب این فصل میشه بگید 😍

واسه چیزی که برات مهمه تلاش کن. حتی اگه اون تلاش احمقانه باشه. که اگه این کارو نکنی تو میمونی و یه حسرت بزرگ و چیزی که احتمالا دیگه راهی واسه برگشتن بهش وجود نداره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیور فقط ادیکت. همینو خوب میدونم😋😋😋

میشه بگی بوش چطوریه؟ 

امروز من خدابیده بودم صبح 

برادر شوهرم از راه پله رد شد بوی عطرش منو از خواب بیدار کرد 

ینی انقدر قوی بود😕😕😕

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
من عاشق لانکوم میدنایت رز

مناسب این فصل هست؟ 

2738

وای سلایق خیلییی متفاوته.اینجا انقد تعریف ساکری فایس رو شنیدم رفتم بوش کردم خیلی بی کلاس بود بوش😖

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
امروز من خدابیده بودم صبح  برادر شوهرم از راه پله رد شد بوی عطرش منو از خواب بیدار کرد  ...

عههه منم اینجوری دوس دارم خط بو داشته باشه🤣

اره.محشره.البته سلیقه ادکلن

مرسی گلم

امروز من خدابیده بودم صبح  برادر شوهرم از راه پله رد شد بوی عطرش منو از خواب بیدار کرد  ...

حالا خوب بود یا نه😌

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2706