2733
2734
سلام عزیزم شما خوب شدی؟ ضخامت چند بود؟

سلام عزیزم بله خدا رو شکر و الان باردارم ..ولی توی آزمایش غربالگری های ریسک بودم و باید آمینیو سنتز بشم ..خیلی استرس دارم شما در چه حالین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم بله خدا رو شکر و الان باردارم ..ولی توی آزمایش غربالگری های ریسک بودم و باید آمینیو سنتز ...

منم باردارم گلم فردا انومالی دارم خیلیییی استرس دارم ایشالا برای هردومون خوب پیش بره❤️

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
2728
منم باردارم گلم فردا انومالی دارم خیلیییی استرس دارم ایشالا برای هردومون خوب پیش بره❤️

ووای چه خوب به سلامتی خدا رو شکررر مطمئنا مشکلی نیست و همه چی اوکیه اصلا نگران نباش

ووای چه خوب به سلامتی خدا رو شکررر مطمئنا مشکلی نیست و همه چی اوکیه اصلا نگران نباش

مرسی عزیزم ایشالا شمام جواب ازمایشت زود میاد و دلت شاد میشه برات صلوات فرستادم❤️

2738
,سلام آنا جان خوبی آنومالی اوکی بود انشاا.. ؟

سلام عزیزم اره الهی شکر مرسی که یادت بود . جواب ازمایشت کی میاد؟❤️

سلام عزیزم اره الهی شکر مرسی که یادت بود . جواب ازمایشت کی میاد؟❤️

خدا رو شکررر خیلی خوشحال شدم..راستش من هفته ی بعد باید برم آمینیو سنتز نمیدونم چه روزی میشه ولی دوست داشتم راجع بهش بیشتر بدونم

خدا رو شکررر خیلی خوشحال شدم..راستش من هفته ی بعد باید برم آمینیو سنتز نمیدونم چه روزی میشه ولی دوست ...

نمیشه سل فری بدی؟