2733
2734
عنوان

شیر دادن

183 بازدید | 22 پست

سلام خانوما خوبین؟بچه ها من یه مشکلی دارم نمیدونم چیکار کنم گفتم از شماها بپرسم،‌من از وقتی که یادمه از شیر دادن متنفر بودم الان که باردارم صد برابر این حس بیشتر شده به قدری که اوایل بارداری بهش فکر میکردم خیلی ببخشید بالا میاوردم الانم یه حس وحشتناکی دارم یادم که میوفته خیلی حالم بد میشه دلم میخواد گریه کنم دعا میکنم شیر نداشته باشم خلاصه یه عذاب شدیدی دارم،و اینکه من خیلی از زمان نوجونی هم رو سینه حساس بودمو خجالتی.به نظرتون چیکار کنم دیگه به قدری بد شدم که دلم میخواد سرمو یه جا بکوبم.بچه ها اگه کسی همچین تجربه ای داشته یا داره به من کمک کنه،ممنون🌹

منکه ارزوم اینه ک ب نی نی ام شیر بدم

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بدتر از من نیستی,یعنی متنفر بودم وحشتناک..از قبل هم شیر خشک و با شیشه آماده کرده بودم همین که دنیا اومد دادن بغلم حس عجیبی داشتم که چرا محرومش کنم وقتی شیر میخورد انگار حس خوبی دست میداد به آوم..نمیدونم حس من عوص شد شاید مال تو هم عوض بشه..واین که چیز خیلی عادیه همه هم ریلکسن این ماییم که بد میدونیم

تو نی نی سایت یه عده عقده ای هست,اومدن برا تخلیه عقده هاشون زیادی باهاشون درگیر نشین....میشین مثل من😐🙄 فکر و عقیده ها باهم متفاوته,دعوا نداریم😜مخالف نظرمی  ریپلای نکن🤫🤫🤫🤫
2738

منم از شیر دادن متنفرم از روزی که شیرمو ندادم خیلی راحتتر هستم البته من وقت نداشتم با ارامش شیربدم البته شیرانچنان نداشتم واسه همین متنفربودم از شیر دادن بعدشم باردارشدم دیگه شیرموندادم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
من اول که حامله میشم فکر زایمان میکنم میگم خدایا چجوری زایمان کنم به قدری از زایمان میترسم میخوام بر ...

همه میترسن ولی باید تحمل کرد

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
2706