2726

چکاکنم میخام گریه کنم از دستش😭

تا هفته پیش موقع خوردن مث موتور گاز میداد حالا یاد گرفته توف میکنه ببببب میکنه چیکا کنم😭

😐غذا بهش نده وقتی گشنه بشه قشنگ  دیگه توفشون نمیکنه

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸 زیاد به خوشبختی دیگران تو دنیای مجازی غبطه نخورین😉عاشق خودت باش تا بقیه هم دوست داشته باشن:))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شاید سوپ و فرنی دوست نداره

بعضی بچه ها غذای بزرگترها رو بیشتر دوست دارند

سعی کن حواسش رو با اسباب بازی های مختلف پرت کنی یا بخندونیش بعد قاشق غذا دهنش بگذاری

به هر حال غذا دادن به بچه صبر می خواد

بچه من نزدیک 3 سالشه هنوز هم با اسباب بازی و بازی گاهی بهش غذا میدم

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

باکتک بده بخوره منم پسرم نمیخوره گاهی دست پاشو میگیرم باکتک میدم غذارو😈

۱۳۹۹/۹/۹من توهمچین روزی ب ارزوم رسیدم خدانگام کرده خوشحالم کرده بالاخره منم خندیدم اون ازته دل خدایاااا مرسی😢
زوری بهش غذا نده.  حتما اون غذا را دوست نداره . براش میکس کن نوع غذا دادنت را عوض کن

قبلا میخورد اخه الان یه هفتس اینجوری میکنه انگار غذا رو میپاشونه بیرون ذوق میکنه

باکتک بده بخوره منم پسرم نمیخوره گاهی دست پاشو میگیرم باکتک میدم غذارو😈

وای از غذا زده میشه این کار را نکن خواهر شوهر من اینکار را کرد الان بچش ۶ سالش مثل سوتغذیه ها میمونه بس که لاغر و ضعیف

💖عاشق خانواده ام هستم💖
قبلا میخورد اخه الان یه هفتس اینجوری میکنه انگار غذا رو میپاشونه بیرون ذوق میکنه

اصلا حساسیت نشون نده تو هم باهاش بازی کن اینکار را کرد محلش نده پاشو برو فکر میکنه تو خوشت میاد گشنگی بکشه میخوره اصلا حرص نخور

💖عاشق خانواده ام هستم💖

فک کنم داره دندون درمیارع پسرمنم۲هفته اینجوری بود الان دندونش دراومده بهتر شده

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

مث منی خاهر با این تفاوت دختر من ۱۱ماهه از ازد۹ماهگی ایجوری شده و درست نشد که نشد نمیدونی چه حرصی میخورم روانی شدم فکنم میخاد دندون دربیاره

2706