2726

مقدارش کمه ولي خوب من واقعا نيازش دارم 

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگ ادم پرویی باشه ک بنظرم بهتره قید پولتو بزنی درست مث دوست ابجی من یکساله قرض گرفته هر چندوقتدیبار فقط میگ وای ببخشیدا ک هنوز پولتو پس ندادم😏عنتربرقی خانوم

زخم را پنهان کن حتی از خودت/جز نمک درمشت دنیا هیچ نیست. راه ظهورت را بستم قبول...اما خدا را چه دیدی شاید قرار است حر تو باشم!در ارزوی تجربه مرگ موقت.😐
من ادم رکیم...بهش پیام میدم من میخوام یچیزی خرید کنم بودجه م کمه اگه میتونی پولمو برام انتقال بده... ...

تقريبا ي ماه

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

وااا

خو پیام میدمش،میگم شرمنده اگه واست مقدوره پولی ک امانت گرفتی رو برگردون،قابلی نداره ها،اصا کاش دستم باز بود ازت نمیگرفتم ولی گیر افتادم

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
عزیزم هرچقد بهش قرض دادی یه کمی کمتر از اون مقدار یا بیشتر از اون مقدار رو  بهش زنگ بزن بگو پو ...

ي ماهي ميشه قرار انتقال بده برام ولي ميگه هر وخ شارژت تموم شد بهم بگو برات بدم 

وااا خو پیام میدمش،میگم شرمنده اگه واست مقدوره پولی ک امانت گرفتی رو برگردون،قابلی نداره ها،اصا کاش ...

بهم جواب داد ش ميدم بجاش

تو ایران تنها جاییه ک میخوای پول خودتم پس بگیری ترس و استرس داری🤕

ترس استرس ندارم بخدا پيشم زشته

بهم جواب داد ش ميدم بجاش

😐😐😐چ پررو 

تو هم پرروتر باش بگو شارج کارمو راه نمیندازه ،واسم کارت بکارت زحمتشو بکش

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
2706