2733
2739
عنوان

کیک تولد

409 بازدید | 34 پست

دوستان چند هفته دیگه تولد همسرمه کیک چیکار کنم؟؟؟

الان تو کرونا کیک از بیرون که خطر داره خودمم درست کنم یه کیک معمولیه ضایع

حالا تولد همسرم رو میشه یه کاری کنم

پسرم اولین تولدشه عکس یادگاری بگیریم گناه داره😥

شماها چیکار میکنین؟؟؟؟

به افتخار خودم که  حتی در دنیای مجازی هم تنهام😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بیرون بخرید استرس نداشته باش

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2731

کیک زبرا در نت سرچ کن خوشگل هم میشه برای همسرت میتونی از پودر کاکایو زعفرون و رنگ غذا هم استفاده کنی که چند رنگ بشه

غیر از اون خامه قنادی هست انگار مثل پودر کیک اماده من خودم امتجان نکردم ولی دیدم که درست مثل خامه بازاری میشه

من تولد شوهرم کیک زبرا درست کردم و بچه ها هم با اسماتیز و این جور چیزا تزیین کردن بامزه شد

برای تولد پسرم هم از کیک خونگی با خامه بازاری استفاده  میکنم

2738

من  خودم کیک مثل قنادی درست میکنم ولی متاسفانه تولد خودم چون سوپرایز کردن از قنادی گرفته بودن😩

کاری نداره که تولد پسرت میتونی اگر میترسی  برای خامه کشی و... با شابلون و بریلو نقاشی عروسکی بکشی یا اینکه عکس خوراکی روش بزنی

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

اسی تو تاپیکام یکی مونده ب اخری عکس کیک دادن ببین شاید پزیدی

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
کیک زبرا در نت سرچ کن خوشگل هم میشه برای همسرت میتونی از پودر کاکایو زعفرون و رنگ غذا هم استفاده کنی ...

خیلی مممنوووونم عزیزم 😍

منم ازبیرون سفارش دادم امروزتولددوسالکی پسرمه وچهل روزکی دخترم عصرمیرم بگیرم

مباااارک باش...خدا هر دوتا رو برات حفظ کنه

2706