2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خب بجای استرس زنگ بزن ۴۰۳۰

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ن انشالله ک چیزیت نیس

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉
2714
آخه یهو بویایی و چشایی رو از دست دادم 

ببین شاید حالا شما گرفته باشی نمیدانم

ولی زمانی که کرونا نبود 2 سال پیش بودم فک کنم مامان من تا 4 ماه حس بویایی نداشت. رفت آمپول زد مشکلش حل شد 

آخه یهو بویایی و چشایی رو از دست دادم 

اخ گفتی منم یه هفته پیش این طوری شدم ولی نرفتم دکتر ترسیدم تو خونه موندم  تو گلوم انگتر خار بود واقعا درد داشتم بعدش شد ابریزش الانم سرفه ولی الان حالم خوبه سرفه میکنم

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
من ی مدت بویایی ام رفت دو هفته 😐 علائم سردرد داشتم خستگی و بی‌حالی ینی کرونا بود؟ 

احتمالش هست اخه اینجا بیماریابی میکنن از افرادی که با فرد کرونا مثبت در ارتباط بودن تست میگیرن اکثرا بدون علامتن 

2706