2737
2734
عنوان

من تنبلی تخمدان دارم لعنتی فولیکول نمیسازه

| مشاهده متن کامل بحث + 2756 بازدید | 130 پست
عزیز این از شوهرم البته ۱ ساعت طول کشید تا به ازمایشگاه رسوندیم دکترمم گف یه ساعتم طول کشیده تا اونا ...

این ازمایش اسپرم معتبر نیس

این چ ازمایشگاهیه ک حتی نمودار نداده

حتما باید زیر ۱۵دقیقه برسونی نمونه رو هرچی زودتر بهتره

و جوابشو حتما باید اورولوژیست ببینه

این ازمایش اسپرم معتبر نیس این چ ازمایشگاهیه ک حتی نمودار نداده حتما باید زیر ۱۵دقیقه برسونی نمونه ...

نمیدونم اخه بستگی داره به امکانات شهر اینجا دکتر اورولوژیست نداره ازمایشگاهم یکی اینه یه دونه دیگه هم داره دکترم که نگفت مشکلی داره .منم خیالم راحت شد تو نت هم خودم سرچ کردم فقط یکم تحرکش کم بود اونم بخاطر این بود که دیر رسوندم اگه بدونم خدایی نکرده مشکلی داره میرم یه شهر دیگه برا ازمایشش 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم اخه بستگی داره به امکانات شهر اینجا دکتر اورولوژیست نداره ازمایشگاهم یکی اینه یه دونه دیگه ه ...

اگه فرض هم بگیریم

هیچ مشکلی نداره ک واقعا ممکنه بی مشکل باشه

کلا اسپرم باید زیر یه ربع برسه ازمایشگاه

یه ساعت خیلی زیاده

چجور تو یه ساعت هیچ مشکلی تو ازمایش نشون نداده

حداقل باید تعداد حرکت و تعداداسپرم سالم کمتر شده باشه

پیشنهاد میکنم یه ازمایشگاه دیگه تکرار بشه

دوره هات چن روزه ان معمولا؟

اگه فرض هم بگیریم هیچ مسکلی نداره ک واقعا ممکنه نباشه کلا اسپرم باید زیر یه ربع برسه ازمایشگاه یه ...

ساعت ۶.نیم گرفتم ۷ هم بردم اونجا با احتساب اینکا شاید اونا دیرتر ازمایش کردن گفتم یه ساعت .دوره هامم منظمه مثلا اگا این ماه ۱۲ ام بشم ماه دیگه نهایتاااا خیلیییی دیر کنه ۱۴ ام میشم .ماه قبلم برا این دوبار پری شدم که ماه رمضونم بود بدنم ضعیف شده بود پیاز درمانی هم کردم 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
2728

من ۹۹/۲/۵پری شدم با ۵ روز تاخیر که برام خیلی عجیب بود اخه سابقه نداشت تو یکسال اخیر دوباره ۹۹/۲/۲۴پری شدم ینی بعد دو هفته الانم اچ سی جی زدم خدا کنه دیگه پری نشم

ینی مال منم بخاطر قرصه؟؟؟ 

شاید چون منم اصلا تاحالا قرص نخورده بودم و عقب ننداخته بودم این همه اما امیدوارم تو باردار باشی

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
من پریودیام تقریبا منظمه عزیزم ینی نهایتا  دو روز دیر بشه این قطره رو بخورم برام ضررری نداره ؟ ...

منم دوره هام سی و پنج روزه بود فقط یکی دو روز جابجا میشد .خوردم سریع هم جواب داد.میگن با دارو شیمیایی نباید  مصرف کرد من فقط قرص تیروئید به خاطر کم کار ی مصرف میکردم با قرص هورمونی خوب نیس خصوصا برا تحریک تخمک گذاری واقعا هزینه ای نداره خیلیم ارزونه بر عکس دارو های شیمیایی

2738
منم دوره هام سی و پنج روزه بود فقط یکی دو روز جابجا میشد .خوردم سریع هم جواب داد.میگن با دارو شیمیای ...

برا همین منم رفتم عطاری گفت با دارو شیمیای نباید بخوری منم اون روز تو دوره لتروزول و اینا بودم دیگه نگرفتم 

منکه سه ماهه از روز سوم پری روزی دوتا کلومیفن و لتروزول میخورم تا ششم .هشتمم میرم سونو مثلا اگه سایز ...

این روند درمان اشتباهه

اول اینکه

کلومیفن و لتروزل هرچی یک سیکل درمیون خورده بشن بهتره واسه خودت

دوم اینکه از روز سوم پریودی ب مدت ۵شب هرشب باهم باید دوز دارو رو خورد ن ۳ شب فقط

سوما سونو تو روز ۸سیکل اشتباهه و با توجه ب دوره هات باید ۱۲ ۱۳ سیکل بری 

چهارما حتی اگه سایز فولیکول مناسب باشه ممکنه اصلا احتیاجی ب امپول ازادسازی نداشته باشی(تشخیص دکتر)

این دکترت از کدوم جهنم دره ای مدرک گرفته!

2706