2726
عنوان

من حرف بدی زدم به مادرشوهرم؟؟

6678 بازدید | 297 پست

سلام..شوهرمن یسری مشکلات پیش اومده و من فشار عصبی زیادی دارم تقصیر کار نبوده البته ولی خب اعصابم داغونه..

برادرشوهر دیگمم زندانه😢دو تا دختراش هم دارن طلاق میگیرن😥

داشت از، زندگی گله میکرد منم امروز اونجا بودم حرف پیش اومد گفتم بچه هات همه درب و.داغونن بسکه ولشون کردی بچه،عین یه درخته باید مواظبتش کرد نکه فقط بدنیا بیاری..بچه،ها قضاوت الکی نکنید من بشدت داغونم. خلاصه دیدم روشو اونور کرد شروع کرد به گریه من دلم نسوخت واقعا چون تربیت خودش بوده همه پسراش کله خرن.بهش گفتم برادرای من چرا یکبار تا حالا پاشون به کلانتری و زندان و.دادگاه باز نشده..هیچی نگفت گریش گرفت.ولی مهم نیست باید بفهمه این بمیره هم من نفرینش میکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دلش شکسته طفلک 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

وقتی مهم نیست برات گریه ش، چرا دیگه تاپیک زدی درموردش. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

گناه داشته مادره دلش شکسته😔مادرا هیچ تقصیری ندارن بچه ها سر ب هوا شدن😒

7 اسفند ۹۸ بیبی چک مثبت شد هنوزم باورم نمیشه تو اومدی تو دلم کنجد مامان😍۳۱ فروردین ۹۹ صدای قلب گنجشکیتو شنیدم😍۲۷ اردیبهشت ۹۹ فهمیدم که قراره یه عاقا پسر وارد زندگیمون بشه😍👶من و باباییت عاشقتیم😍برا سلامتی نینیم یه صلوات میفرستی؟🤲🙏۲۲/۷/۹۹ ساعت ۱۰:۲۸پسرم زمینی شدنت مبارک😍❤

میخواستی خردش کنی یا بهش بفهمونی؟؛!

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2706