2733
2734

مث علائم پریودی داشتم حس میکردم الان پری میشم..نصف شبم خیلی گشنم میشد

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سينه درد به هفته بعد موعد من يه هفت قبل پري زير دلم درد ميگرفت ميفهميدم دارم پري ميشم ولي ماه پيش اين علايم رو نداشتم

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
2738

من مثل همیشه از دو روز قبل دل درد و کمر درد شدید داشتم.ترشح سفید رنگ.

ولی میرفتم دستشویی ببینم اومده یه چایی نبات و زعفرون درست کنم بخورم راحت شم میدیدم خبری نیست.

سینه درد هم یکی دو هفته بعد موعد اومد سراغم

من سر دخترم ويار شديد داشتم  ولَك بيني ولي سر اين يكي انگار نه انگار بارداري فقط سينه هام حساس شده

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️

عزیزم من بعد از ده روز تاخیر تازه سینه هام یکم حساس شده ولی دل درد و کمردرد و از اولم داشتم

البته من لکه بینی هم دارم

خوشحالی ینی روز تولد پسرت بفهمی دوباره داری مامان میشی 😍🤗                                                                                               خدایا مواظب پسرم و فندقی خانوم تو دلم باش 🥰💞
2706