2737
2734

اگر که اره بیایین با هم باشیم 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

قرص جلوگیری ld خوردم یه آمپولم داده بزنم یه سیکل قبل انتقال جنینم ۱۸ تا خوردم از دیروز دیگه ال دی نخوردم چقدر طول میکشه پریود شم؟ کسی میدونه؟ دلم نمیخواد روز اول دوم پریودم بیوفته پنج شنبه جمعه چون دکتر نیست و من باید اون وقت برم

قرص جلوگیری ld خوردم یه آمپولم داده بزنم یه سیکل قبل انتقال جنینم ۱۸ تا خوردم از دیروز دیگه ال دی نخ ...

مهسا جان از کجایی مشکلت چی ؟؟؟چند سالت من اهوازم لوله ام هیدرو سالپنگس ۳۳سالم 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
2738
منم  منتظرم سربرج پریود بشم برم ای وی اف .اگه داروهاشو پیدا شدن البته .میخوام تعیین جنسیت هم بک ...

انشاالله پس،با هم  هستیم مشکلتون چی

منم  منتظرم سربرج پریود بشم برم ای وی اف .اگه داروهاشو پیدا شدن البته .میخوام تعیین جنسیت هم بک ...

عزیزم مثل اینکه شما اهوازی لولتون التهاب داره منم همینطورم. دکترم نقاب شما پیش کی هستین

عزیزم مثل اینکه شما اهوازی لولتون التهاب داره منم همینطورم. دکترم نقاب شما پیش کی هستین

اره عزیزم.من یه بار اومدم مطب نقاب .بعد رفتم زیر نظر دکتر بخشایی گچساران ....نمیدونم دو دلم.نقاب شلوغه بخشایی هم خیلی تعریفشو میدن .دیگه چون لاپراسکوپی عمل کردم پیش بخشایی گفتم برا ای وی اف پیش خودش برم .