2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی بخوریم خب ؟ من که قرص کلسیم دکتر داده ولی همش یادم میره 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2731

من دارم.میمرم چوب خشک شدم این هیچ همش ضعف میکنم جشام سیاهی میره تپش قبل گرفتم.نابود شدم بخدا تابستون.تموم میشد از شیر میگرفتم راحت میشدم یکم خودمو.تقویت میکردم

من همونیم که هیچکس نمیتونه عوضش کنه  
2738
یعنی چی بخوریم خب ؟ من که قرص کلسیم دکتر داده ولی همش یادم میره 

منم بخاطر بچه حواسم پرت میشه یادم میره.لبنیات بخور.من ناخونام نرم شدن پاهام لا غر شدن اصلا یه جوری شدم بچم پونزده ماهشه

منم بخاطر بچه حواسم پرت میشه یادم میره.لبنیات بخور.من ناخونام نرم شدن پاهام لا غر شدن اصلا یه جوری ش ...

من تازه چهل روزشه ولی قصدم اینه تا شش ماهگی شیرش بدم البته نمیدونم دکترش قبول میکنه یا نه 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2706