2737
2734
عنوان

نفرین یا آهتون کِی گرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4382 بازدید | 179 پست
آخ کاش منم ببینم به زودی عدالتشو

صبر   صببببببببرررر.

خدایامواظب تودلیم باش._خدایا ممنونم ازت.  ❤  خدایا چه حکمتی تو کارت بود که یه میوه ی دلمو گرفتی دوتا دیگه بهم دادی.کی قراره بدونم این رازسربه مهر رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نفرین کردم.واقعا چون درحقم بدی شد.چهل روز بعدش مرد یکیم خانوادگی نفرین کردیم.فرداصبحش خبرمرگش او ...

من‌ آرزوی مرگ ندارم براش میگم هرکاری با من کرد به سرش بیاد بفهمه با من چکار کرد ولی خوب و خوشِ کماکان 

2728
با عدالت خدا سازگار نیست نفرین حق خودتو بگیره ... من فقط میگم هرکاری با من کرد به سرش بیاد 

من جای تو نیستم نمیتونم قضاوتت کنم که چیکار کنی ولی منم سختیهایی کشیدم وبدیهایی دیدم که جگرم سوخته ولی حتی نگفتم سرش بیاد فقط گفتم خدایاواگذارت میکنم به خودت اینطوری باعث میشه ذهنت خالی بشه وهی منتظر نمونی تا اتفاقی براش بیافته تادلت خنک شه افکارتو درگیر نکن ذهنتو خالی کن از بقیه زندگیت لذت ببر اون لیاقتتو نداشته 

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
شنیدی میگن دنیا دارمکافاته.تابراشون اتفاق نیفته اراین دنیانمیرن.پس بسپربه خداوزندگیتوبکن .وآرامشوازخ ...

الهی آمین عین کاری که با من کرد به سرش بیاد فقط همینو میخوام 

2738
کارد به استخونم رسید ماله من کاملا به حقِ . نامردی و ظلم و خیانت کردن در حقم به بوتدیت شکل.  نف ...

فکر میکنی من همسر اولم انقدر منو اذیت کرد از دستش فرار کردم براش آرزوی خوشبختی کردم واقعنا 

گفتم اینقدر خوشبخت بشی که دیگه یاد من نیفتی خدا صد برابر اون خوشبختی رو برای خودم فرستاد و چند ماه پیش اومده بودن تو اینستا ازم پرسیدن ازدواج کردم یا نه .

یعنی خوب بخواه که برات خوب بیاد اینقدر خوشبخت بشی گه خوشبختی اون به چشمت نیاد 

اون عقیم بود بچه دار نمیشد به من میگفت تو نازایی 

بچتون نمیشه

سر همین موضوع ازش جدا شدم اول اینکه یه همسر خوب گیرم اومد 

و الان دو تا پسر شاخ شمشاد دارم 

اینطوری دعا کن

😄

فکر میکنی من همسر اولم انقدر منو اذیت کرد از دستش فرار کردم براش آرزوی خوشبختی کردم واقعنا  گف ...

ای جانم خدا حفظشون کنه ایشالا 😍 نمیدونم فقط منتظرم به هر طریقی شده عدالت خدارو ببینم 

واقعا میشه بگی چه مدت طول میکشه

برا من ک مدت زیادی طول نمیکشه هرکیو نفرین کردم گرفته🙁😑 حتی زن داداشمم نفرین کردم میدونم کارم خیلی بد بود اما تو 7 ماهگی بچش تو شکمش مرد🙁برا همینه دیگه سعی میکنم یکیو نفرین نکنم

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
ای جانم خدا حفظشون کنه ایشالا 😍 نمیدونم فقط منتظرم به هر طریقی شده عدالت خدارو ببینم 

برای من خیلی زمان برد 

وای اینقدر حالم بد بود هرشب کابوس هرشب کابوس خیلی وحشتناک بود

ولی بالاخره تموم شد.

اول اینکه دلت رو آروم کن 

تو یه کاغذ درد دلت رو بنویس بعد پارش کن دلت آروم میشه یا نگهش دار بعدها بهش میخندی

بعد واگذار کن به خدا 

دیر جواب میده ولی جواب میده 

2706