2737
2734
عنوان

یعنی واقعا کسی پیدا نمیشه کمک کنه

2519 بازدید | 23 پست

سه روزه دارم میگم دکتر غدد خوب تو ساری کسی می شناسه به هرروشی گفتم کسی جوابمو نداد واقعا کسی نیست تو این سایت تو ساری تیروئید داشته باشه یا بشناسه چنتا دکتر تو ساری کدومشون بهترن؟اگه راجبه جاری و خیانت و کرونا و مادرشوهر بود پر بازدید میشد لطفا پر بازدید کنید بقرآن مریضم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب  راجع به جاری سوال کنی مهم نیست ساری باشیم یا نباشیم یا مال کدوم شهر و استان باشیم میتونیم جواب بدیم ولی شما سوالی پرسیدی که منی که تو گیلانم نمیتونم جوابتو بدم من تو شهر خودم پیش متخصص غدد میرم و راضیم 🙈🙈 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2738
خب  راجع به جاری سوال کنی مهم نیست ساری باشیم یا نباشیم یا مال کدوم شهر و استان باشیم  ...

ممنونم منظورم این بود کسی از ساری تو نی نی سایت نیست یا اینکه اینجا پزشکان همو نمیشناسن 

زدم چهار تا دکتر اومد بنظرت چیکار کنم  

من جات بودم میرفتم چند تا داروخانه و آزمایشگاه های و بیمارستان شهرم میپرسیدم دکتر غدد خوب کیه 

من خودم معمولا همین کارو میکنم از مردم میپرسم بعدم میام تو گوگل سرچ میکنم ببینم کسی چیزی درباره اش نوشته

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
ممنون لطف کردی 

من کم کاری تیرویید دارم که قرص میخورم هر سه ماه هم آز میدم بعدم دکتر فقط دوز دارو رو تغییر میده کار خاصی برام نمیکنه مهم اینه من هر روز دارومو بخورم یه بار دو ماه نخوردم سریع رفت بالا دکتر کلی دعوام کرد بعد هم گفت برو سر ماه آز بده دوباره تنظیم شد بهم گفت برو سه ماه بیا که من امروز رفتم آز دادم 

اگه پرکاری نگران نباش فقط حتما داروتو بخور 

2706