2733
2734

بعد نمیدونم چ جوری این صداها رو درمیاره از تو جویدنش 😂

عا لاغرم هستا .

من هرکاری کردم این صدا درنمیاد از تو جویدن غذا😂😂

ی هفته س چنلشو ساب کردم ، کلیپاشو میبینم ، ۵ ۶ کیلو چاق شدم😐 این ی جوری میخوره آدم اشتهاش زیاد میشه 😂

فک کنم رو ویدیوها صداگذاری می کنن 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خخخ صداهاشون خیلی عجیبه

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

منم دنبال میکنم چالش خوردنیارو.ولی اگه دقت کنی میبینی که انگار مابین فیلم،مکث میشه و دوباره تصویر روی تصویر میاد.و همون خوردنی که قبل دستشون بود باز دستشونه

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
2738
وااااییی منم همش اینارو نگاه میکنم خیلی باحاله اونم صدای ضبط شدس عزیزم 

نه عزیزم صدای خودشونه.میکروفون جلوشونه ها

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
جدی صدا ضبط شده س؟ آخه ی عالمه ویدیو گرفته ، همش ک ی صدا نداره😂 این همه صدا الکیه ینی 😶😶

ن ولی ی صدا ضبط کردن گذاشتن رو این خیلی کسای دیگه ام هستن صداش همینه

میگذره از گناهامون،اون ک از ارزوهامون گذشت🙃🙃
بیش از حد متنفرم از همه اینا. از نوع بلعیدنشون و صدای خرچ و خرچ و ملچ مولوچ😤🤯🤯

بعضیاش خیلی چندشه . ملچ مولوچ میکنن . منم متنفرم

این صدای جویدن و خورد شدن غذاهاش میاد نه ملچ مولوچش

من خوشم میاد از این مدل

منم دنبال میکنم چالش خوردنیارو.ولی اگه دقت کنی میبینی که انگار مابین فیلم،مکث میشه و دوباره تصویر رو ...

عه ینی همشو نمیخورن ؟؟تصویرا رو میچسبونن بهم ؟😂😐

وای نگاه این من میگم این چ جوریییی میخوره این همه رو

میکروفون میزارن زیر دهنشون هرچی میخورن صدا خیار میده😂

وای عاااره 😂😂😂

من ی مدلشو دیدم نودلیت میخورد طرف .

بعد خودم خودم نودل درست کردم ، با گوشی ضبط کردم😂😂😂😂 ینی خودم وقتی فیلم خودمو دیدم داشتم بالا میاوردم . اینقد سعی کردم صدا بده 😂😂😂😂

2706