2733
2734
عنوان

با سلام خدمت نی نی سایتی های عزیزم

150 بازدید | 10 پست

با اجازه نی نی یارهای گرامی.میخوام یه موضوعی رو مطرح کنم همون طور که میدونین نی نی یار 5هم تاپیک زده بود درموردش خواهشا به حس شیشمیا و فالگیرها اعتماد نکنین

اگه جوابشونو ندین بیخیال میشن

لطفا ساده نباشین.تاوقتی که زندگی خودمون درحال جریانه چرا به اینده دروغ دلمونو خوش کنیم

چیزایی هم که درست درمیان برمبنای تاپیکهای قبلیتونه که استارتر نگاه میکنه وبهتون میگه

با تچکر از دوستان

من از سادگی بعضیا ناراحت میشم به خاطر همین این تاپیکو زدم بارم میل خودتونه خانومای گل

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

من خودم به نظرم حس ششم دارم اعتماد نمیکنن صرفا فقط حدس و گمانه

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

وای ک چقد بدم میاد از حس ششم پشم

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم به نظرم حس ششم دارم اعتماد نمیکنن صرفا فقط حدس و گمانه

چرا عزیزم خیلیا هم اعتماد میکنن وکلی دلشونو خوش میکنن  

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2728
چرا عزیزم خیلیا هم اعتماد میکنن وکلی دلشونو خوش میکنن    

چه بد☹❤

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
وای ک چقد بدم میاد از حس ششم پشم

منم.جال اینه که بعضیا ام تاپیک میزنن حس شیشمی کی هست اینجا بیاد  

منم.جال اینه که بعضیا ام تاپیک میزنن حس شیشمی کی هست اینجا بیاد    

اخه تابلوعه طرف چرت میگه

سوالاشونم ازاون گنده منده هاس

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
اخه تابلوعه طرف چرت میگه سوالاشونم ازاون گنده منده هاس

اره والا

من نمیدونم به چه عقلی اینکارارو میکنن

اون طرف به قول نی نی یار یارو داره سیبشو گاز میزنه .به ریشمون میخنده که گذاشتمون سرکار  

وای واقعا فاجعه هست حس ششم قانون جذب و خیلی تاپیکای دیگه خیلی سایت مضر شده واقعا  نمیگم بی ...

جالب اینه که وقتی بهشون تذکر میدی ومیگی گذاشتتون سرکار میگه ماعقیدمون اینه شما خوشتون نمیاد از تاپیک برین بیرون

یا فوشت میدن.نمیدونم والا