2733
2739
هر کی یچیزی میگه اهر نغهمیدم چی شد😂

عزیژم طبعت اگه سرد باشه دلت گرمی میخواد مثل خرما و ...اگه طبع گرم باشه دلت سردی میخواد مثل خیار و ابغوره و ...!الان من طبعم گرمه گرمی دوست ندارم بخورم جوش میزنم

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
شوهرمن عاشق ترشیجاته و از شیرینی بدش میاد دوتا بچه داریم پسر

ای بابا پس بهش بگم زیاد نخوره دیگ😭😭😭😭😭

خدایا کمکم کن...تنهام نذار...لطفا برای مشکلم دعا کنید 💕🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا پس بهش بگم زیاد نخوره دیگ😭😭😭😭😭

والا چی بگم

شوهر خواهرشوهرمم عاشق شیرینیه، کیلو کیلو شیرینی میخوره

دوتا بچه داره دختر

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
عزیژم طبعت اگه سرد باشه دلت گرمی میخواد مثل خرما و ...اگه طبع گرم باشه دلت سردی میخواد مثل خیار و اب ...

مرسی متوجه شدم

2731
  ندیدم تاحالا مردلواشک بخوره بنظرم خانمامبخورن

تابستون ک میشه فقط کارش میشه جعبه جعبه الو .زرد الو ...اینا خریدن براش لواشک درست کنیم اذوقه زمستونش.بخدا الان فریزر پر لواشکای اون.

تابستون ک میشه فقط کارش میشه جعبه جعبه الو .زرد الو ...اینا خریدن براش لواشک درست کنیم اذوقه زمستونش ...

چ جالبه

شوهر منم عاشق لواشکه همشو با هم قورت میده

تابستون ک میشه فقط کارش میشه جعبه جعبه الو .زرد الو ...اینا خریدن براش لواشک درست کنیم اذوقه زمستونش ...

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2738

جای تووبرادرت جاب جاشده

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

گمون نکنم ربطی داشته باشه .چون شوهر خواهر من خیلی لواشک و آلوچه میخوره دو تا بچه هاشون پسرن .اون یکی شوهر خواهرمم اصلآ اهل ترشیجات نیس ولی بچشون پسره .شوهر منم لب به ترشیجات نمیزنه هم دختر داریم هم پسر 

💑=👧👧🧒
2706