2737
2734

سلام بچه ها

من چند روز دیگه مراسم جهیزیه چیدن جاریم هست ولی خودم کلا تو مراسمای جهیزیه چیدن نرفتم خیلی. با جاریم هم مشکلی ندارم ولی صمیمی هم نیستیم. به نظرتون تو این جور مراسما چطور باید بود؟ چون من عروس بزرگه هستم دلم میخواد یه رفتار پخته داشته باشم...    

از نظر من مناسب ترین رفتار نرفتن هست😊

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

کمک کنی تا جایی ک بلدی میتونی ،تبریک بش بگی ،بگی قشنگه خوشبخت بشی و لبخند ب لب تمام 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

هیچی برو عین خانوم بشین فقط اگه جایی ازت خواستن کمک کن...اخرشم بگو مبارک باشه وبیا

@zanezibaieroozوسایل آرایشی😍😍😍            🌹🌹مثل یک معجزه ای...علت ایمان منی ...همه هان و بله هستند...و شما جان منی ...

هیچی ب دستو پاشون نپیچ😁 بزار راحت بچینن تموم ک شد برو ی نگاه کن ب مامانش ی تبریک بگو و بگو دستتون درد نکنه و...

ما برای ابجیم کلی جهااااز چیدیم خواهرشوهراش اون وسط ساعتش کو   کابینتش پر نشد چرا  فقط ی جاریش گف دستتون درد نکنه خیلی قشنگه😑

هیچی کار و رفتار خاصی لازم نیست بکنید

من که رفتم رو مبل نشستم و برگشتم اصلا نگاه نکردم ببینم چی داره چی نداره، به من چه اخه، من کلا تو مراسم جهیزیه و سیسمونی شرکت نمیکنم اینم چون مجبور بودم رفتم

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2706