2726

دخترم دوسالو۶ماهشه..همه بهم میگن مادری صبورو مهربون هستم برای بچم اما این مشکلم جوری شده که کم کم دارم برعکس میشم..با دخترم زمانی که خونه هستیم بازی میکنم براش سرگرمی فراهم میکنم..دعواش نمیکنم زیاد و همش قربون صدقش میرم بغلش میکنم نوازشش میکنم از محبتم چیزی براش تا الان کم نزاشتم اصلا بیخیال نیستم و سخت گیری هم نمیکنم کاملا متعادلم..اما زمانی که مهمانی میریم مخصوصا جایی که عمه و مادربزرگش باشن کلا من رو فراموش میکنه جوری که اصلا محل به من نمیزاره و حتی از من فراریه میرم سمتش میگه تو برو نیا پیشم عمه پیشم باشه یا بهم اخم میکنه که تو چرا اینجایی . نمیزاره بهش غذا بدم جوری باهام رفتار میکنه که انگار مادری هستم براش که همش تو خونه دعواش میکنم یا محبتی بهش نکردم..میره بغل عمه یا مادرشوهرم میچسبه بهشون میگه که مامان اصلا نیاد پیشم مامان بره..آخر مهمانیها میخوایم برگردیم خونه گریه میکنه که مامان بره من نمیخوام برم پیش مامانم و از من اصلا حرف شنوی نداره ..ولی تا میارمش خونه دوباره باهام خوب میشه میاد بغلم بوسم میکنه باهام حرف میزنه..درمورد پدرش هم همینه ولی اون براش مهم نیست..شوهرم به من میگه تو زیادی حساس شدی اقتضای سنشه و درست میشه اما من نگرانم.

چی کارش کنم چه برخوردی باهاش کنم که جلوی دیگران اینطوری نگه؟

اینم بگم خیلی اجتماعیه با شخص جدیدی برخورد کنه اولش کمی غریبی میکنه ولی بعدش باهاش خیلی خوب میشه..من متعجبم که چرا عمش یا مادربزرگش یا هرکسی که بهش کمی توجه کنه رو میبینه عین بچه ای رفتار میکنه که از مادر فراریه یا محبت مادر ندیده.. دیگه فکر میکنم دخترم دوستم نداره و دوست داره شخص جدید جایگزینم کنه..حتی دوست ندارم جایی برم که مبادا بچم اون رفتارارو انجام بده..واقعا سرخورده میشم.اینم بگم یکماهه که از شیر گرفتمش و زمانی که از شیر گرفتمش این رفتارش خیلی بیشتر شده..ممنونم اگر بهم یه راه کار بدین که توی جمع و مواقعی که این رفتارو باهام میکنه عکس العملم چی باشه؟

زندگیم فقط دخترم،پدرم،مادرم..همین✋

مطمئن باشید مادر و پدر هر چقدر بد هم باشن بچه ها حاضر نیستن از باطن اونا رو با هیچ کسی عوض کنن.چه ب شما ک هم محبت میکنید هم بازی خوب اول این ک بچه است و تو سنی هست ک نیاز ب توجه متفاوتی داره میخواد جلب توجه کنه با این کارش. و این ک وقتی بچه ها رو از شیر میگیریم انگار دنیاشون و ازشون گرفتیم دنیای اونا خیلی کوچک هست ما ب راحتی میگیم از شیر میگیرم از نظر اونا در حقشون ظلم‌کردیم بدون واکنش نشون دادن ب رفتارش سعی کنید توی جمع یه سرگرمی جدید براش ببرید یه اسباب بازی جدید یا بازی جدید انجام بدین ک توی خونه انجام نمیدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعیه دختر منم اینجوریه

البته تازه از شیر گرفتیش یه خشم کوچولو نسبت بهت داره

دختر من اولا من رو میزد 

موهامو میکشید

کم کم خوب شد

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728

خیلی حسای شدی اگه عکی العمل نشون ندی  وبی توجه باشی نتیجه خوبی می گیری اشکالی نداره اون ۲ ساعت اجازه بده کنار عمه ومادر بزر گش خوش باشه تو خونه کنار شما اگه سخت گیری کنی از این هم بد تر می شهگ

وای مگه میشه من زیاد بادخترام بازی نمیکنم توخونه چطوربشه چون سه تایی هم بازی کنن 7و5و3ساله اولی پسر اون دوتا دختر ولی دخترکوچیکم جایی میرم بیشتر به خودم وابسته است عزیزم فکرکنم محبت زیادیت باش دل زدگی کرده 

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 

عزیزم خب اونام باهاش مهربون هستن بچه جذب میشه فرقش اینه که اونا براش تازگی دارن دوست داره باهاشون وقت بگذرونه

در کنار همه کارای خوبی که گفتید واسه کوچولوتون میکنید یه چیز مهم رو فراموش نکنید و اونم نداشتن وابستگی ناسالم به فرزنده. قرار نیست بچه ما فقط ما رو دوست داشته باشه و تا طرف کس دیگه رفت احساس ناامنی بهمون دست بده. پسر منم عاشق پدر و مادر من و خاله و شوهرخالشه. اونا باشن کلا از من و باباش یادش میره. دلیلی برای نگرانی ندارم میدونم منم دوست داره ولی خب تو بازه کوتاهی که پیش اوناست ترجیح میده با اونا وقت بگذرونه که خب چه ایرادی داره مگه

عزیزم این رفتار طبیعیه پسر منم همینطوری بود اما الان دیگه این رفتار رو نداره. 

زیاد حساس نباشید خب بچه با فرد جدیدی که بهش محبت میکنه و براش تازگی داره جنس رفتار و محبتش روبرو شده و واکنشش رو اینجوری نشون میده بچه ها که سیاست ندارن ذوقشون رو جوری نشون بدن که همه رو از خودشون راضی نگه دارن