2733
2734

سلامخانمها من و خواهرشوهرم جفتی شاغلیم حقوقمون هم معمولیه یا شایدم کم اما من کل حقوقم تو خونه خرج میکنم واسه خودم یا بچه هام چیزی میخرم چون شوهرم حقوقش کمه و به تنهایی کفاف نمیده فعلا هم چن ماهه بیکاره  اما هیچ وقت سر پول و حقوقم باهاش بحث نکردم که بگم کل خرج خونه با تو هست و من هیچ خرجی نمیکنم

محتاجم به دعا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بستگی به شوهرت داره و شناختی که ازشداری.اگه لیاقتشو داره و اگه داشته باشه واست کوتاهی نمیکنه و تنبل نیست کارت درسته..زندگی مشترکه دیگه.

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

خوب میکنی پس برای کی میخای پولاتو

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟
2738

اگه همسرت قدردانه خوبه

اصلشم همينه ادم كار ميكنه ك درامد داشته باشه واسه زندگي راحت تر...

ديوونم و ديوونگيم و دوس داره💚ديوونس و ديوونگيشو دوس دارم💚عاقلا با عقل هم حال كنيد ميخوام ديوونه باشم💚😍
2706