2726

دخترم پنج ماهشه. روزي ١٨ پيمانه شير خشك ميدم با شير خودم با اينهمه وزنگيريش كمه. تو سه هفته فقط ٣٠٠ گرم وزن گزفته. شير خودمو قطع كنم وزنگيريش بهتر ميشه؟ شير خشكم به زور ميخوره شير خودمو قطع كنم راحت ميخوره؟؟ و اينكه چه شير خشكي بدم خوب وزن بگيره. الان نان ميدم. توروخدا حراب بدين ميام ميخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب برو دکتر ببین چی میگه همینجوری سر خود کاری نکن، شوهرت هیچی نمیگه بهت؟ من اگه یکم شیرخشک رو کم و زیاد کنم بیچارم میکنه اصلا" خیلی رو بچه حساسه

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

حیفه هاااااا اصلا نکن یه بچه یتپل شیرخشکی به چه دردت میخوره؟یه ماه دیگه غدا خورمیش کره میزنی‌وزن میگیره الان نکن‌این کارواصلا اصلا

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

خب سرلاک امتحان کن 

پسر من به بیسکوییت مادر جواب داد

سوپم تازه شروع کردم

با اینکه رفلاکسیه همش بالا میاره ولی با اینا بهتره

واقعا کسی از من خوشش نمیاد یا دارید شوخی میکنید😐
خب برو دکتر ببین چی میگه همینجوری سر خود کاری نکن، شوهرت هیچی نمیگه بهت؟ من اگه یکم شیرخشک رو کم و ز ...

نه كاري نداره. ميبينه شير خودمو بيشتر ميدم وزنش كم ميشه