2733
2734
عنوان

خیلی زشتم من😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1548 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میدونم که از این بهتری

پس راهتو پیدا کن

https://www.mehrnews.com/news/3011440/شگفتی-های-دختر-هنرمند-۷۰سانتی-در-تهران

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

عکس کارت ملی ک قبول نیس اصلا 

ولی خودتو تو آینه نگاه اول زیباییاتو بعد اگه نقص وجود داره در آخرم بگو همینم ک هستم 

راضی نشدی دماغتو عمل کن 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
2738

کو اعتماد ب نفست؟؟؟ مهم باطن ادمه ک باید قشنگ باشه. اوناییم ک همه میگن خشگلن لنگه ندارن. ب مرور ک پیر میشن زشت میشن. پس اینکه زشتی حرف خوبی نیس ادم هرجوری ک فکر میکنه همونجوری میشه پس بهتره فکرت عوض کنی خیلیم خشگلی ❤

منم همینجور بزار یه چیزی بگم خوشحال شی  من ۳ تا برادر و ۱ خواهر دارم که همشون بور و سفید و چشم ...

حالا تو از همه خوش شانس تر میشی میگی نه ببین.

دختر خاله های منم همین بودن آخری الان خوشبخت تره

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
2706